Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kierowcy wciąż jeżdżą za szybko – podsumowanie policyjnych działań „Prędkość” na Dolnym Śląsku
~~Hgdsaef 20 października 2021r. o 14:14
A kiedy jakieś kontrole bandytów w tirach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik 20 października 2021r. o 14:40
~~Hgdsaef napisał(a): A kiedy jakieś kontrole bandytów w tirach?

Boją się ich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~drwho 20 października 2021r. o 22:17
stosując się do przePISów-to POwinni zarządcy dróg,brak linii,znaków,słupków,a zima idzie,szkoda,że POlicja tego nie widzi,stan wyżej wymienionych elementów na drogach gminnych nawet nie jest tragiczny one po prostu tam nie istnieją,kiedy POlicja zacznie karać zarządców dróg..,?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick 21 października 2021r. o 10:27
~~Hgdsaef napisał(a): A kiedy jakieś kontrole bandytów w tirach?
zanim osądzisz kierowców TIR co w dzień i w nocy transportują towary żeby ci się dobrze żyło,to przejrzyj na oczy miernoto,nie dalej jak tydzień temu woziłem pszenice do młyna żebyś miał chlebek,jutro będe wiózł chipsy żebyś mógł oglądać mecz i chrupać to,mogę tak wymieniać w nieskończoność,taki mbecyl ignorant co to myśli że bez ciężarówek może istnieć ten świat to się grubo mylisz i tak zanim znowu coś głupiego napiszesz zastanów się nad sobą,bo może to ty jesteś bandytom drogowym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siostry Jez finki 21 października 2021r. o 12:26
Zapraszamy do Otoku jak się wyprzedzają i pędzą piraci zwieśniaczonymi złomami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek 22 października 2021r. o 19:32
prędkość to stosunek drogi do czasu ,a przyspieszenie to stosunek predkości do czasu ,najlepsze przyśpieszenie ma polski samochód elektryczny Izera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.