Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Po choince, aniele stróżu przyszedł czas na bałwana. Świąteczne nastroje na rynku bolesławieckim
~~Rudobrązowy Niecierpek 7 grudnia 2021r. o 7:38
Ramka jest ustawiona tak. aby każdy mógł mieć zdjęcie z lwem:) Widok w tle ramki nie ciekawy. Trzeba było skierować na ratusz albo bazylikę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek 8 grudnia 2021r. o 9:01
A aniołek przed siedliskiem pijaków i alkoholików ,czyli Toscaną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Majka 8 grudnia 2021r. o 12:32
Rzeczywiście tło nie ciekawe do zdobienia sobie zdjęcia.Na Bolesławieckim Święcie Ceramiki ustawiono wielkie kontenery na śmieci , że z jednej strony ławki nie można było usiąść, a takie piękne ławki ceramiczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Niezapominajka 8 grudnia 2021r. o 12:40
~~Majka napisał(a): Rzeczywiście tło nie ciekawe do zdobienia sobie zdjęcia.Na Bolesławieckim Święcie Ceramiki ustawiono wielkie kontenery na śmieci , że z jednej strony ławki nie można było usiąść, a takie piękne ławki ceramiczne.
i trzeba było biegać z aparatem żeby w tle nie było wielkich, wielkich kontenerów na śmieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.