Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
109 zakażeń w powiecie, 562 zgony w kraju
~~ed 9 grudnia 2021r. o 17:55
M21W2 napisał(a):

No super materiał niczym wska,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XYZ 9 grudnia 2021r. o 18:07
https://pl1.tv/title/przebudzeni-konsumenci-wygrywaja-z-przymusem-szczepien/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Tawułka 9 grudnia 2021r. o 18:26
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karmazynowy Starzec napisał(a): https://wolnemedia.net/nienaturalny-wzrost-liczby-zgonow-na-zakrzepice-i-nie-tylko/Jak jeszcze podasz skąd te Wolne Żarty mają informacje , będę bardzo wdzięczny .

Ciebie przekonuje - - Dyrektor domu pogrzebowego w Wielkiej Brytanii mówi, że obserwuje wzrost zgonów związanych z zakrzepicą, którą przypisuje szczepionce na COVID-19.
Nędzni ci Twoi manipulanci , na tyle jednak dobrzy aby manipulować takimi jak Ty .

Ale ty to jesteś największy manipulant.Klamca,krętacz kopjuj,wklej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowa Nemezja 9 grudnia 2021r. o 18:43
W Austrii od 1 lutego obowiązek szczepień. Kto do 15 marca się nie zaszczepi to zapłaci 3600 ojrasów kary. Oto przykład pełnej demokracji. Banda faszystów!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolek 9 grudnia 2021r. o 20:36
do ~~Cyklamenowa Nemezja
W Austrii obowiązkowe szczepienie powinno od 1 lutego 2022 r. i ma zakończyć się pod koniec stycznia 2024 r.
Polecam oryginalną informację ze strony "oe24.at" (https://www.oe24.at/coronavirus/impfpflicht-fix-das-sind-die-details-des-gesetztesentwurfs/502558851).

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowy Starzec 9 grudnia 2021r. o 20:54
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Wilec 9 grudnia 2021r. o 21:07
Uważam że , wszystkie państwa mają za zadanie zdepopulować określoną liczbę obywateli, jeżeli tego nie zrobią to ktoś zewnętrzny przeprowadzi taką depopulację w danym państwie np. wywołując wojnę w takim państwie lub wypuszczając jakąś prawdziwą broń biologiczną. Bo to jest nienormalne, że z taką determinacją rządy państw codziennie mają konferencje prasowe i mówią jak to się trzeba szczepić bo nie ma innego ratunku oraz zamykają szpitale dla naprawdę chorych np. na raka.
Już dawno nawet 20 lat temu były sygnały że takie coś planują ,kto się tym interesował ten wie .Tutaj malutki przykład wywiad pani Sekretarz ONZ z przed 6 lat.
https://youtu.be/VEkxjxGwjIw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~CCC 9 grudnia 2021r. o 22:19
Tak się k........ o mnie martwią że są gotowi pozbawić mnie dostępu do rozrywki , gastronomi , komunikacji , pozostawić bez grosza , nie sprzedawać jedzenia , a nawet zamknąć czy zabić abym tylko był "zdrowy"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy - Osiedle Kozia Górka!