Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wykonawca się nie spisał - droga rowerowa już popękana
~~Brzoskwiniowa Papryka 13 stycznia 2022r. o 10:51
Popękało bo na środku studzienek nie porobilo. Jak by były studzienki to by nie Popękało. Fotek wiaduktu też nie było. Radny Małkowski, gdzie fotki wiaduktu na facebuni? Roman skonfiskował?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bart 13 stycznia 2022r. o 19:18
No tak to jest jak gościu od ogrodów bierze się za budowlankę i tak to jest jak robi się po kosztach to miasto już schodzi na psy Romus ma ostatnia kadencję i kładzie lage na wszystko poalu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek 15 stycznia 2022r. o 7:43
To wszystko zgłasza się jako usterki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Michał 15 stycznia 2022r. o 21:15
Żeromskiego i Lasicka wygląda podobnie, jak Łukasiewicza po opadach deszczu. Na samej Żeromskiego woda powolutku zaczyna wypłukiwać chodniki. No ale kto się tym będzie przejmowal.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Suchodrzew 15 stycznia 2022r. o 23:50
~~Michał napisał(a): Żeromskiego i Lasicka wygląda podobnie, jak Łukasiewicza po opadach deszczu. Na samej Żeromskiego woda powolutku zaczyna wypłukiwać chodniki. No ale kto się tym będzie przejmowal.

dokładnie. co za ... tak a propo wpadł na pomysł aby asfaltować chodniki ??

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.