Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Absurdy miejskich konsultacji społecznych
~~Horus 28 czerwca 2022r. o 9:00
uważam że tu jest potrzebne radykalne cięcie...
bo jeśli takie nie nastąpi to ten grajdołek będzie miał swojego własnego ''putina'' ;D
ot kolesie z tzw. rady miasta'' pykną ''ustawę'' o ''nieusuwalności z urzędu'' a kto wie czy nie ustanowią czegoś na wzór ''prawa Kima'' że władza przejdzie z ojca na syna...czy córkę ...;D

od jakiegoś czasu zastanawiam się czy w ''po pierwsze mieszkańcach'' zakorzenił się zwykły marazm czy zwykła głupota...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowa Kalmia 28 czerwca 2022r. o 9:13
Posiadając kluczowe media z ludźmi można zrobić wszystko. W Rosji tak np jest, w innych dyktaturach również.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bronisława 28 czerwca 2022r. o 9:26
Odnośnie tego tematu .Kutuzow,pomnik.Powinno być referendum społeczne w Bolesławcu.Żyjemy w demokratycznym kraju a nie totalitarnym.A gastka urzędników,ktòra zbiera się na sesjach ma taki kaprys aby co kolwiek zmieniać Naszym Mieście.???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Autonomia Kotlarski 28 czerwca 2022r. o 11:39
Dopóki nikt nie wniesie sprzeciwu nic sie nie stanie. Miasto jest własnością mieszkańców wszystkich a nie rady miasta czy prezydenta. Oni są tylko funkcjonariuszami do ułatwiania nam życia. I wcale nie są ważniejsi od np pracowników MZGK sekcja śmieci. Kazdy ma przydział pracy i ma to robic bo za to płacimy.
Mieszkancy ul Kutuzowa powinni złożyc żądanie przeprowadzenia jewnego referendum na ulicy, albo ogół mieszkańców..
Kutuzow i jego iglica jest wpisana w historię tego miasta i opcje polityki nic tu nie mają prawa zbaczyc. Pomysły rajców nie są problemem..problemem jest brak zaangażowania nas mieszkańców . Nie sprzeciwiamy się= wynik.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda Kolczurka 28 czerwca 2022r. o 12:13
Czy będą konsultacje na temat słynnego Centrum Przesiadkowego w Boleslawcu,bo na razie mamy tylko płatny parking przy dworcu PKP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bez morusa 29 czerwca 2022r. o 10:47
Morus dzielnie sie broni u modera
Ogłaszamy " łykend" bez Horusa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek 1 lipca 2022r. o 5:38
Czy ktos sie nas pyta ,gdzie jest obiecane 80 milionów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy