Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Absurdy miejskich konsultacji społecznych
~~rysiek niezalogowany
27 czerwca 2022r. o 21:33
z 80% nie wie Kim był Karol Miarka a może i Józef Wybicki a tu krzyk a jakiegoś Kutuzowa z czasów carskich Rosji i może też tylu nie ma pojęcia kim był i kiedy żył !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tutejszy niezalogowany
27 czerwca 2022r. o 22:43
Historia tumany!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowa Fuksja niezalogowany
27 czerwca 2022r. o 23:26
Roman już całkiem odleciał- już tak pewnie się czuje, ale pycha zawsze kroczy przed upadkiem. Do zobaczenia przy wyborach ulańcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Ślazówka niezalogowany
27 czerwca 2022r. o 23:30
~~Hebanowa Fuksja napisał(a): Roman już całkiem odleciał- już tak pewnie się czuje, ale pycha zawsze kroczy przed upadkiem. Do zobaczenia przy wyborach ulańcu.

demencja starcza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~EWA ZYZAK niezalogowany
28 czerwca 2022r. o 4:36
Moja Mama żyła w B- cu 60 lat,zmarła rok temu.Prawie do końca chciała pozostać w swym
kochanym mieście.Była bardzo lubiana, pozostawiła po sobie olbrzymi kapitał ludzkiej życzliwości.Moja mama, Jadwiga Wieczorkiewicz zasługuje na swoją ulicę w B-cu,bardziej niż Kutuzow.A nazwa: ulica Pani Jadzi- brzmi cudnie.Proszę o sparcie.Tel. 667 967 809
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Kokorycz niezalogowany
28 czerwca 2022r. o 7:32
A może referendum żeby odwołać Romana? Bolec, nie lubię Was ale może zacząć kampanie żeby buca odwołać? Chętnie bym się włączył we współpracę. Myślę że kilka osób też by się znalazło...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
28 czerwca 2022r. o 7:48
niestety nie jest to możliwe nawet przez referendum o którym wspominasz...
chętnie i ja bym był za tym ale byłby to stracony czas a to ze względów na to że nie mieszkańcy mają decydujący głos...
kiedyś już o tym czytałem i pisałem...sprawa dotyczyła odwołania burmistrza Żagania...tam ludzie po prostu wywieźli go na przysłowiowych ''taczkach''
zasady przeprowadzania referendum i odwoływania nie tylko takich ''romanów'' a całych władz miasta są bardzo skomplikowane i odpowiednio przez nich samach zabezpieczone...
a jeszcze jak ma się do dyspozycji bandę usłużnych klakierów ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Kokorycz niezalogowany
28 czerwca 2022r. o 8:48
~~Horus napisał(a): niestety nie jest to możliwe nawet przez referendum o którym wspominasz...
chętnie i ja bym był za tym ale byłby to stracony czas a to ze względów na to że nie mieszkańcy mają decydujący głos...
kiedyś już o tym czytałem i pisałem...sprawa dotyczyła odwołania burmistrza Żagania...tam ludzie po prostu wywieźli go na przysłowiowych ''taczkach''
zasady przeprowadzania referendum i odwoływania nie tylko takich ''romanów'' a całych władz miasta są bardzo skomplikowane i odpowiednio przez nich samach zabezpieczone...
a jeszcze jak ma się do dyspozycji bandę usłużnych klakierów ...
ale próbować warto. Może do tych pustych łbów, w końcu by coś dotarło... Mówię w wyborcach jak i wybieranych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.