Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA JAWA zapraszam!
REKLAMA Praca w Gerresheimer
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy istnieją sposoby na pozbycie się rozstępów?
~~Aniela 7 sierpnia 2022r. o 14:29
Rozstępy mogą zostać zniwelowane lub chociaż mniej widoczne jeżeli walczy sie ze świezo powstałymi, jak są białe to juz raczej po ptakach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rozencwajgowa 27 września 2022r. o 9:49
~~Aniela napisał(a): Rozstępy mogą zostać zniwelowane lub chociaż mniej widoczne jeżeli walczy sie ze świezo powstałymi, jak są białe to juz raczej po ptakach.


A świezych jak sie pozbyć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.