Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obecność radnych w Ceramicznej Paradzie obowiązkowa? - Nie dla mnie - mówi radny Małkowski.
~~Szaroczarny Wrzosiec niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 8:23
Brawo Małkowski - WALIĆ UKŁAD!
Tak trzymaj i nie daj sobą pomiatać.
Wystarczająco złego już ta klika narobiła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowy Omieg niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 8:41
~~liczyrzepa napisał(a): Sprawdziłem: W ostatnich wyborach na radnego Pokładek 131 głosów, Małkowski 551 głosów - drugi lub trzeci wynik w Radzie. Pokładek nie zostałby nawet radnym, gdyby Roman nie zrezygnował z radnego wskutek wyboru na Prezydenta. Jeszcze dodam, przy okazji, że wyborach na prezydenta Małkowski zdobył 4452. Wszystko jasne zatem dlaczego jest tak zwalczany przez to towarzystwo.


To jest dobre :D szef rady miejskiej ma ponad 4 razy mniejsze poparcie mieszkańców i 4 razy słabszy mandat niż zwykły radny :D. To coś jakby w firmie wózkowy (z całym szacunkiem do zawodu) zamienił się funkcją z prezesem zarządu. Dlatego ta rada tak działa, jak działa. Fajna ta demokracja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Lepnica niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 11:57
Palancie pierw sprawdz potem pisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Lepnica niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 12:03
Przewodniczący został wybrany przez Radnych Rady Miasta Ponieważ w Radzie Miasta wiekszość na Klub bazpartyjni samorządowcy i Ziemia Bolesławciecka, dlatego jest Pan Pokładek Przewodniczącym Demokracja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 12:09
~~Groszkowa Lepnica napisał(a): Palancie pierw sprawdz potem pisz


To prosimy o dane z podaniem źródła inne niż: Pokładek 131 głosów, Małkowski 551 głosów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Lepnica niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 13:16
Nie jest to ważne kto dostał ile głosów , ważna jest lista komitetu z ilością głosów - DONT - Demokracja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Mniszek niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 13:33
~~Groszkowa Lepnica napisał(a): Nie jest to ważne kto dostał ile głosów , ważna jest lista komitetu z ilością głosów - DONT - Demokracja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Oczywiście, ale liczba głosów na poszczególnego kandydata pokazuje jakie ma poparcie społeczne. Z liczbami się nie dyskutuje, natomiast metody przeliczania głosów i ordynacja to już kwestia kombinacji, co już podlega dyskusji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Edek niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 18:18
Pokładek szef rady miejskiej trochę ponad 100 głosów? Haha :))) jaja sobie robicie? Przecież to są jakieś kpiny...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza