Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Jarmark bożonarodzeniowy w Zamku Kliczków
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Chcemy równego traktowani ludzi - mówi Piotr Borys
~~Szarobiały Zawciąg 27 września 2022r. o 6:24
~~Pinochet napisał(a): Parę godzin temu napisałem pod tym artykułem,że PO jest zakłamana partia,skoro Borys mówi ,że jest przeciw nierownemu traktowaniu górników,a jeszcze niedawno działacze Platformy domagali się obowiązkowemu szczepieniu,ograniczeniu praw obywatelskich ,a nawet zakazowi pracy dla opornych.Napisalem,ale szanowni redaktorzy bolca usunęli ten wpis.Czyzby byli tak samo zakłamani jak działacze tej niby wolnościowej partii?
są są... Moje też wielktrtonie kasowali. Niby obraźliwe a były to tylko pytania.... Ot lewacka poprawność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiały Zawciąg 27 września 2022r. o 6:25
~~Złocistobrązowy Winnik napisał(a): Skończcie z tym OFE, tyle razy było wyjaśniane, że te pieniądze zostały przesunięte do ZUS, nic nie straciłeś, a teraz tracimy nieskończenie więcej na wszystkich przekrętach i rozdawnictwie. Znakomita większość rodaków uważa, że rząd rozdaje z własnej kieszeni. Niestety sięga coraz głębiej do naszych.
znajdź różnice między OFE a ZUS i wtedy się wypowiadaj...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Nasturcja 27 września 2022r. o 6:54
Proponuję wyjazd do Iwin i tam, na hałdzie pokonradowskiej, protest połączony z piknikiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antoni 27 września 2022r. o 10:34
Jak PO rządziło to nic nie dawali ludziom i śrubę przykręcali, a teraz jak są w opozycji to wszystko by dawali. Pokazali już raz swoje prawdziwe oblicze - pinindzy ni ma i ni będzie. Były ale tylko dla nich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Roman 27 września 2022r. o 12:39
Deputat węglowy dla górników miedziowych i innych pracowników tej branży to spuścizna Polski Ludowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej 27 września 2022r. o 13:29
Żart PO z Borysem i równe traktowanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.