Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miasto inwestuje w odnawialne źródła energii
~~wsa niezalogowany
4 października 2022r. o 14:32
oszczędności moze w administracji? spółki spółeczki stołki stoleczki, nagrody po koneksji partyjnej .... na bzdury kasa idzie od lat niegospodarność miasta az w oczy kole ale ratusz jest tak zapatrzony w siebie i swoje cudowne rządy , ze nie widać bzdurnych wydatków nikomu niepotrzebnych .... cięcia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trudno się szastało teraz co podniosą podatki oplaty za parkowanie i tyle będzie z oszczedzania ..... wladza nie umie oszczędzać ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
4 października 2022r. o 14:34
to info to picowanie i pudrowanie... To nie są żadne oszczędności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Morwa niezalogowany
4 października 2022r. o 14:47
Parking na terenie całego powiatu! Za parkowanie pod własnym domem 1000,- zł dziennie. I myto za przejazd obcych przez miasto! Na rogatkach ustawić bramki - 100 zł za wjazd i 100 zł za wyjazd!
(Mam nadzieję, że nie ukradłem pomysłu urzędnikom).
Opodatkować wszystko i będzie po kłopotach!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
4 października 2022r. o 16:11
~~Zielonobrunatna Morwa napisał(a): Parking na terenie całego powiatu! Za parkowanie pod własnym domem 1000,- zł dziennie. I myto za przejazd obcych przez miasto! Na rogatkach ustawić bramki - 100 zł za wjazd i 100 zł za wyjazd!
(Mam nadzieję, że nie ukradłem pomysłu urzędnikom).
Opodatkować wszystko i będzie po kłopotach!

Będą kłopoty i to większe.Władze tak zebrane pieniądze zainwestują jako wkład własny na następne słomiane inwestycje na kredyt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina niezalogowany
4 października 2022r. o 19:47
Jarosław Kaczyński jest zakompleksiony, arogancki i głupi a do tego zdolny do wielu złych rzeczy – samotny starzec, łasy na zaszczyty, moralny karzeł strachem i kłamstwem podszyty !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Metasekwoja niezalogowany
4 października 2022r. o 20:19
ZEC POWINIEN ZAINWESTOWAC W SOLARY DO PODGRZEWANIA WODY!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Dziewięćsił niezalogowany
5 października 2022r. o 7:59
~~wsa napisał(a): oszczędności moze w administracji? spółki spółeczki stołki stoleczki, nagrody po koneksji partyjnej .... na bzdury kasa idzie od lat niegospodarność miasta az w oczy kole ale ratusz jest tak zapatrzony w siebie i swoje cudowne rządy , ze nie widać bzdurnych wydatków nikomu niepotrzebnych .... cięcia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trudno się szastało teraz co podniosą podatki oplaty za parkowanie i tyle będzie z oszczedzania ..... wladza nie umie oszczędzać ....

Patrz gamoniu jak twoja rządząca partia kradnie, szasta istołeczki rozdaje. To jest największe złodziejstwo !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.