Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uwaga! Dachowanie! Niebezpiecznie i ślisko na drodze za Lwówkiem Śląskim.
~~wsa niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 11:09
droga nie jest posypana ani odśnieżona, jak zwykle drogowcy zaspali, odszkodowanie od nich w pierwszej kolejności za wypadek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 11:26
Ta górka jest słynna na całą Polskę. Tam zawsze jest problem, szczególnie jak spada pierwszy śnieg, to zaraz w radiu słychać o Uboczu czy Rząsinach. A pretensje do służb? Oni mają czas reakcji na opad i pewnie się w nim mieszczą. No gdyby posypywali asfalt sola "profilaktycznie" to może udałoby się zaradzić problemowi. Ale takiej profilaktyki chyba się nie stosuje.
Jedynym skutecznym rozwiązaniem mogłoby być tam przebudowanie drogi, by nie miała takiego spadku. Pogłębić łuk wchodząc w las. Może kiedyś to naprawią. Po póki co jedne auta nie są w stanie podjechać a inne zjeżdżąją do rowu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 11:31
Tęż prawie czterdzieści lat temu w tej okolicy miałem zdarzenie drogowe. Jechaliśmy od strony Lwówka w kierunku Gryfowa. Przed Uboczem jechaliśmy w górę. Droga była sucha świeciło słońce. Po minięciu wzniesienia nawierzchnia była zupełnie inna. Była całkowicie oblodzona. Mimo, że jechaliśmy w dół wolno samochód wpadł w poślizg i centralnie zatrzymał się na przydrożnym drzewie Samochód nadawał się tylko do kasacji. W chwilę po nas na drzewach lub w rowie znalazło się jeszcze kilka aut. Nikt nie szalał a jednak - bo na lodzie, szczególnie gdy się jedzie z góry, żadne hamulce, wywijanie kierownicą i obecne wynalazki min. ABS nic nie dają. obecnie mam swój patent na "zjazd " na oblodzonych nawierzchniach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Pomidor niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 11:54
~~Malkon napisał(a): Tęż prawie czterdzieści lat temu w tej okolicy miałem zdarzenie drogowe. Jechaliśmy od strony Lwówka w kierunku Gryfowa. Przed Uboczem jechaliśmy w górę. Droga była sucha świeciło słońce. Po minięciu wzniesienia nawierzchnia była zupełnie inna. Była całkowicie oblodzona. Mimo, że jechaliśmy w dół wolno samochód wpadł w poślizg i centralnie zatrzymał się na przydrożnym drzewie Samochód nadawał się tylko do kasacji. W chwilę po nas na drzewach lub w rowie znalazło się jeszcze kilka aut. Nikt nie szalał a jednak - bo na lodzie, szczególnie gdy się jedzie z góry, żadne hamulce, wywijanie kierownicą i obecne wynalazki min. ABS nic nie dają. obecnie mam swój patent na "zjazd " na oblodzonych nawierzchniach.


Chyba z górki jedziesz na wstecznym ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowy Jaśminowiec niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 12:08
Jeb a c pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tat niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 15:54
Karetka trasnportowa na wypadku ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielony Sadziec niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 18:01
~~Tat napisał(a): Karetka trasnportowa na wypadku ? ;)

"Jadący od strony Lwówka Śląskiego w kierunku Gryfowa Śląskiego zespół ratownictwa medycznego, tuż przed miejscowością Ubocze zauważył leżące w rowie auto."
Potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Swiadek niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 19:28
~~Ciemnozielony Sadziec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tat napisał(a): Karetka trasnportowa na wypadku ? ;)

"Jadący od strony Lwówka Śląskiego w kierunku Gryfowa Śląskiego zespół ratownictwa medycznego, tuż przed miejscowością Ubocze zauważył leżące w rowie auto."
Potrafisz czytać ze zrozumieniem?

Jeden lepszy od drugiego, to ludzie, swiadkowie zatrzymali karetke na sygnalach a nie ze ona zauwazyla auto, kto to pisal?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje
REKLAMAMrowka zaprasza