Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwadzieścia siedem ton ekogroszku w preferencyjnej cenie dla mieszkańców Bolesławca
~~Wesoły Romek niezalogowany
7 grudnia 2022r. o 14:22
Jeszcze trochę to będziemy kupować węgiel z Czech :) jak Hanysy się wqrwią na warszawkę i zrobią IV Powstanie Śląskie o przyłączenie do Czech :) w Polsce pozostanie tylko Zagłębie Lubelskie :)Czechy otwierają kopalnie które zamknęli a PISdzielce? 14 kopalń zlikwidowali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marf niezalogowany
7 grudnia 2022r. o 15:30
Podziękuj Tuskowi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Katolik niezalogowany
7 grudnia 2022r. o 16:02
~~Marf napisał(a): Podziękuj Tuskowi


Obyś nigdy nie zaznał spokoju i zdrowia. Ty i twoja rodzina. Modlę się za to ,Bóg sprawiedliwy mnie wysłucha .Zużywacie tlen na darmo


W okresie od stycznia 2008 r. do listopada 2015 r. postawiono w stan całkowitej likwidacji 5 kopalni, tj. KWK „Kazimierz – Juliusz”, KWK „Centrum”, KWK „Mysłowice”, KWK „Boże Dary”, ZG „Rozbark V”.

W okresie od grudnia 2015 r. do dnia dzisiejszego postawiono w stan całkowitej likwidacji 14 kopalń, tj. KWK „Brzeszcze-Wschód”, KWK „Anna”, KWK „Jas-Mos”, KWK Pokój I”, KWK „Makoszowy”, KWK „Krupiński”, KWK „Wieczorek I”, KWK „Śląsk”, KWK „Wieczorek II”, KWK „Mysłowice- Wesoła I”, KWK „Rydułtowy I”, KWK „Piekary I”, KWK „Jastrzębie III”, KWK „Pokój II”.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kruczoczarny Niecierpek niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 14:48
Od rządu to wara bardzo dobrze rządzą jak by rządził Tusk to by nie było ani grama węgla ten człowiek już swoje pokazał na co go stać jak po. Radziło przestańcie wyzywać rząd bo już słuchać nie można
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza