Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Bolesławcu grasują złodzieje paliwa
~~Bławatkowy Groszek niezalogowany
19 lutego 2023r. o 17:18
W Osiecznicy w nocy z 18 na 19 lutego 2023r. robili rozeznanie terenu. Wszystko nagrało się na kamerach. Podjechali autem osobowym suv bardzo wolno pod bramę posesji , zatrzymali na chwilę / była godz.23.55 / następnie wolno pojechali dalej. po 4 min. wrócili z powrotem . Tym razem po zatrzymaniu się zaczęli ustawiać auto przodem do bramy . Włączyli długie światła aby oświetlić sobie całą posesję. chwilę tak stali , następnie odjechali. Wyglądało to na robienie rozeznania co znajduje się na posesji. Zwracajcie uwagę , czy ktoś nie kręci się przy Waszych domach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowa Runianka niezalogowany
6 maja 2023r. o 21:34
W nocy z 5 na y maja w Kraśniku Dolnym też ukradli paliwo z busa, uważajcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognisty Ambrowiec niezalogowany
7 maja 2023r. o 10:05
~~Renia napisał(a): Przecież paliwo jest takie tanie że cały weekend buraki w Audi i BMW Bircza 0o mieście , pewnie to koledzy Obkupczyjtka .Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.