Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zapadnięta droga na Starzyńskiego
~~Kierowca niezalogowany
7 lutego 2023r. o 0:02
~~STOP napisał(a): Jest zima i lepiej niech oni nie remontują. Teraz jest wgłębienie. Przyjedzie fuchmen brygada a za tydzień dwa będzie tam dziura i pokruszony asfalt. Tam wyżej jest mała dziura na wyjezdzie na Kosiby. Naprawiana kilka razy. Każdy w nią wpada bo trudno wjechać na główną.

Dokładnie!Dwa tygodnie temu zalepiali tam dziury w deszczu a teraz efekt widać.Oczywiście dziury na wyjeździe na ul.Kosiby nie ruszyli,bo po co.Tam już zawieszenie można urwać ,niemówiąc o wyjeżdżających niebezpiecznie szerokim łukiem,by uniknąć wjechania w ten dół.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gośka niezalogowany
7 lutego 2023r. o 8:08
~~Centralny kryminał dla pisowców napisał(a): Alejka pisowskich bandytów

Kolejny pacjent znanego szpitala opuścić oddział...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielona Skalnica niezalogowany
7 lutego 2023r. o 8:31
Masakracja!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kupa śmiechu niezalogowany
7 lutego 2023r. o 10:47
Cały Boleslawiec jest zapadnięty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jejku niezalogowany
7 lutego 2023r. o 11:42
~~Kupa śmiechu napisał(a): Cały Boleslawiec jest zapadnięty.

Częściowo,ale to się zmieni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.