Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zapadnięta droga na Starzyńskiego
~~Pistacjowa Cynia niezalogowany
6 lutego 2023r. o 14:31
Wstyd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowy Czosnaczek niezalogowany
6 lutego 2023r. o 14:40
Straszne!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
6 lutego 2023r. o 15:10
to bylo ze 4 razy naprawiane - widac jak!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Er niezalogowany
6 lutego 2023r. o 15:21
Ten kanał istnieje już dobrze ponad 16 lat, kiedyś uszkodziłem na nim miskę olejową, wówczas zastępcą prezydenta był K.Stasik, powiedział mi że za szybko jechałem. Jedyne co wówczas zrobili to portalowi znak ograniczenia prędkości 40 w górnej części ulicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~szok niezalogowany
6 lutego 2023r. o 16:27
a wystarczy zgłosić zarządcy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowy Jarząb niezalogowany
6 lutego 2023r. o 16:52
Na pewno będzie udana interwencja, jestem pewny, że naprawią i to szybko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rysiek niezalogowany
6 lutego 2023r. o 17:14
Zaklejona dziura na wyjeżdzie z Konstytucji 3 Maja na D Młyny jest jeszcze większa w Tej temperaturze trzeba podgrzać dobrze podłoże dopiero kłaść nie na zamarżnięta i mokre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Citizen niezalogowany
6 lutego 2023r. o 17:19
Tyle dziur wysypało po ostatnim śniegu i mrozach, że szok. Tamka, Fabryczna, Chrobrego..., wielkości piłki do kosza na ten przykład, więc drodzy mieszkańcy, ostrożnie. Uważajcie nie siebie i swoje samochody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza