Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dekoracje
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sto konkretów
~~Mondry niezalogowany
19 września 2023r. o 18:52
Na początku nie było żadnej afery. Cała armia funkcjonariuszy PISu zamiatała wszystko pod dywan, chociaż dywan już opierał się o sufit. Jak zrobiło się głośno na świecie, polski Breżniew nazwał to aferką a goebbelsowskie szambo TV PiS puściło informację o niecałych 300 wizach. Teraz ociemniali i zmanipulowani wyznawcy PISu jak w amoku powtarzają tępą propagandę rządową. Są zbyt upośledzeni, żeby dotarła do nich prawda.
U Wawrzyka cisza jak w grobie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie