Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Parzycach bezpieczniej bez wyborczych banerów
~~tomasz niezalogowany
4 października 2023r. o 12:06
no i tak powinno być
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Parzyczanka niezalogowany
4 października 2023r. o 13:29
To mi się bardzo podoba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald niezalogowany
4 października 2023r. o 16:07
Smiechu warte
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mafia pis niezalogowany
4 października 2023r. o 16:24
Początkowo pismilicja informuje o jednym aucie, które z nieznanego powodu uderzyło w bariery i stanęło w płomieniach. Obecność rozbitego bmw jest pomijana, chociaż media i internauci informują o zdjęciach oraz relacjach strażaków i świadków. Służby milczą. Dopiero w środę, 20 września śledczy potwierdzają udział dwóch aut w wypadku.

Wiemy o powiązaniach rodzinnych między kierowcą bmw a pracownikami łódzkiej pisomilicji. Sebastian Majtczak posługując się podrobionym paszportem wyleciał do Dubaju. Dlaczego kierowca bmw już wcześniej nie został zatrzymany? Tego nie wiemy. Wiemy za to, że miał dużo czasu, by zniknąć...
Naszym zdaniem ten człowiek z bmw w czasie, kiedy czekaliśmy na służby, dzwonił gdzie trzeba – mówi nam pani Anna.


https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lodz/rodzina-splonela-na-a1-swiadkowie-powiedzieli-to-chwile-przed-tragedia/8qt36hz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA New Fashion