Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bezpartyjni Samorządowcy inaugurują sezon smogowy!
~~Jasnopomarańczowa Kokoryczka niezalogowany
3 marca 2024r. o 16:41
~~sygnal napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lilioworóżowy Czyściec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wielbłądza Kuningamia napisał(a): A uśmiechnę sie gdy. ..Roman ..I jego Barczyk..I starostecki śmieszek...już poznani i tak doceniani na firum:)))

Nowe idzie...


BARCZYK PIETRA ..UDUPIII..KWESTIA CZASU

wystarczy zeby ktos "impulsowy" oficjalnie podpytal o sposoby ztrudnienia i sposoby przeprowadzania zakupow. Na wiosne, woda na mlyn.


i czekamy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Żywotnikowiec niezalogowany
4 marca 2024r. o 10:36
Przybudówka PiS zorientowana tylko na to by psuć, jątrzyć, mieszać i... czerpać korzyści z tych zleceń od PiS!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo