Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Renta socjalna, dla kogo i na jakich zasadach?
~~Lepsze _jutro niezalogowany
13 lutego 2024r. o 23:50
Nie wszystko jeszcze stracone
Odrzucenie przez resort petycji nie przekreśla szans na waloryzację zasiłku pielęgnacyjnego w 2024 r. Przepisy stanowią jasno, zasiłek powinien waloryzowany co trzy lata. Oznacza to, że zasiłek pielęgnacyjny musi być większy w 2024 r. niż w latach poprzednich. Waloryzacja odbywa się z uwzględnieniem m.in. poziomu życia i inflacji w ostatnich latach. W związku z tym osoby, którym taki zasiłek się należy, mogą mieć nadzieję, że waloryzacja będzie znacząca.
Tak kolejne obietnice bez pokrycia od stycznia powini go podnieść i co nadal nic nie wiadomo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
18 lutego 2024r. o 6:04
dac renty tym wszystkim panom co pod biedronką na bulki zbierają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lepsze _jutro niezalogowany
20 lutego 2024r. o 2:35
Dziś dostałem jak zawsze rentę socjalną 1454zl jak wszyscy po opłatach aptek po opłaceniu opłat nie wszystkie jeszcze zostało mi 760zl a jeszcze prąd gaz i jedzenie. No tak jest pięknie dla tych co piszą że mamy godne życie bo dostajemy renty. To ja się pytam gdzie ono jest te godne życie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA JAWA zaprasza!
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo