Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Witam serdecznie temat na zdrową żywność a dokładnie mięso co jemy?

~~Zdrowo niezalogowany
21 lutego 2024r. o 22:33
Temat na zdrowe wędliny i mięso ,głównie naczytałem się ostatnio o różnych ubojniach i mięsach a temat dotyczy ubojni Szweda czy ktoś tam pracował -pracuje chodzi głównie o to czy kupię tam zdrową Polską półtuszę ?Bo z tego co czytałem to że niby tylko tam ,czekam na wypowiedz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.