Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Robert Relich komentuje wyniki wyborów
~~ergo niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 15:45
teraz rozliczyc dokladnie pana bylego burmistrza a jest z czego poczynajac od dzbana a konczac na wyborach kopertowych i tego my sie winnismy jako obywatele domagac to jest pierwsze co powinna zrobic nowa osoba na stanowisku burmistrza pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~NN niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 16:27
~~ergo napisał(a): teraz rozliczyc dokladnie pana bylego burmistrza a jest z czego poczynajac od dzbana a konczac na wyborach kopertowych i tego my sie winnismy jako obywatele domagac to jest pierwsze co powinna zrobic nowa osoba na stanowisku burmistrza pozdrawiam

W doopie mam twoje rozliczanie. Chcę oświetlenie drogi i boisko przy szkole w Nowej Wsi, o świetlicy nie wspomnę. A nie rozliczanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Dzwonek niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 16:29
~~Czerwonopomarańczowy Goździk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mieszkaniec napisał(a): Pan Robert był bardzo dobrym burmistrzem, dziękujemy. A Pani zobaczymy co ciekawego pokaże, bo póki co to widać jedynie komentowanie działań Pana Roberta. Czekamy zatem na efekty Pani pracy z niecierpliwością. Basen między orlikiem a szkoła to jest chyba jakiś nieśmieszny zart tam już nie ma miejsca

Robeie czy można sobie samemu pisać dobre komentarze? - wyluzujcie troche


Pani Joanno, koniec agresywnej kampani, po Facebooku to akurat widać, ze to Pani posty ciągle atakują w byłego burmistrza, u niego za to nic na Panią nie widać. Niech Pani teraz udowodni, że będą zmiany na lepsze, rozliczymy za parę lat :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienisty Dziewięćsił niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 16:31
~~Złotawy Styrakowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Heheszki napisał(a): Zamiast o basenach, na którą gminę nie stać, niech lepiej przywrócą łączność autobusową taką jaka kiedyś była od Tomisławia, Nową Wieś, Zebrzydową i do Nowogrodzca.. gmina zapomniała, że mieszkańcy nie mają czym dojeżdżać do Nowogrodzca gdzie jest lekarz, urząd gminy, poczta, itd. Większość musi jechać do  Bolesławca PKP lub autolinie, a żeby dojechać do Nowogrodzca trzeba jechać rowerem lub kogoś wynająć kto ma auto i czas.

To dopiero teraz masz problem z dojazdem do Nowogrodźca? A gdzie byłeś/łaś rok, dwa ,pieć do tyłu? Wcześniej miałeś/ łaś jak i czym tak? A teraz nowa burmistrz to już lament bo nie ma czym?
Od dawna o tym się mówi... Jak nie wiesz to nie komentuj, bo widać, że nie jesteś mieszkańcem Kierznej czy Nowej Wsi, które wgl nie mają dostępu dojazdu autobusem do Nowogrodzca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sosi niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 16:34
~~Mieszkaniec napisał(a): Pan Robert był bardzo dobrym burmistrzem, dziękujemy. A Pani zobaczymy co ciekawego pokaże, bo póki co to widać jedynie komentowanie działań Pana Roberta. Czekamy zatem na efekty Pani pracy z niecierpliwością. Basen między orlikiem a szkoła to jest chyba jakiś nieśmieszny zart tam już nie ma miejscaDobre...... Relich i dobry burmistrz chyba dla siebie i swoich dupowłazów. Trzeba go rozliczyć ....Kosior, Szelechowicz , Janiec też powinni ,,ze sceny zejść " czas najwyższy...nie macie wstydu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielony Żylistek niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 17:04
~~Sosi napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mieszkaniec napisał(a): Pan Robert był bardzo dobrym burmistrzem, dziękujemy. A Pani zobaczymy co ciekawego pokaże, bo póki co to widać jedynie komentowanie działań Pana Roberta. Czekamy zatem na efekty Pani pracy z niecierpliwością. Basen między orlikiem a szkoła to jest chyba jakiś nieśmieszny zart tam już nie ma miejscaDobre...... Relich i dobry burmistrz chyba dla siebie i swoich dupowłazów. Trzeba go rozliczyć ....Kosior, Szelechowicz , Janiec też powinni ,,ze sceny zejść " czas najwyższy...nie macie wstydu.

Mam nadzieję, że wszystkie mętne sprawy zostaną skrupulatnie sprawdzone.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Vie tamto niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 17:30
No i cały misterny plan wpizdu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawy Kuflik niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 17:38
Napisz robciu z kim ty chcesz współpracować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza