Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
UM Bolesławic ogłasza rekrutację osób prowadzących zajęcia sportowe w ramach programu Aktywna Szkoła – Aktywny Weekend
~~Bladofioletowa Malwa niezalogowany
14 kwietnia 2024r. o 9:46
~~Obserwa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): chciał. m założyć klub sportowy to wogole nie byliście tym zainteresowani. Stypendium dla wybitnych sportowców nie było i nie będzie to odpowiedź... radnego rady miasta

Już wiem który mógł tak odpowiedzieć czy p. Lukas Jaswiec mógłby honorowo oddać mandat radnego? Nie docenić osobę niepełn która tyle dla miasta zrobiła tylko jeszcze ja dyskryminować to nie przystoi na pelniaca przez pana funkcje to zła wizytówka dla RM.
]

Jazwiec to inaczej borsuk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatny Styrakowiec niezalogowany
14 kwietnia 2024r. o 11:22
Niektórzy promują się na sukcesach naszych mistrzów a tak naprawdę niech zapytają swoje sumienie jaka została udzielona pomoc. Prędzej czy później hipokryzja będzie obnazona. Gdzie indziej się chwalicie a nawet was na kwiatka nie stać nie wspominając o wspieraniu. Wstydzcie się. To że niektórzy z was zostali wybrani zawaliła frekwencja najniższa w doln. Przy sto procentowej nie mielibyście żadnych szans się dostać. Tak się wam upiekło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego