Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy piłkarze GKS Gromadka mają jeszcze szansę na utrzymanie się w A klasie.

~~Migdałowy Szafirek niezalogowany
23 kwietnia 2024r. o 18:22
Czekam z utęsknieniem na
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mirek niezalogowany
24 kwietnia 2024r. o 10:07
Jak spadną do klasy B to będą tam kopać przez wiele następnych lat. Smutne to ,ale prawdziwe. Mamy doskonałe warunki do uprawiania sportu , a mimo to nie mamy żadnych osiągnięć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gienek niezalogowany
24 kwietnia 2024r. o 18:08
~~Atramentowa Poziomka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnozielona Aksamitka napisał(a): Grali w 9, ale bardzo ambitnie grali i walczyli. Co prawda lider przyjechał w niepełnym składzie i grał na stojąco, ale brawa należą się dla Gromadki za walkę. Gdyby było 11 zawodników to kto wie jaki był by wynik. Niech skompletują pełny skład i walczą jak w niedzielę.

Do C - klasy się nadajecie.
Gdyby grali w 7 ,to pewnie graliby jeszcze bardziej ambitnie. Może lepiej wychodziłaby im gra w palanta?Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.