Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czołowe zderzenie audi i saaba, dwie osoby trafiły do szpitala
~~Białawoszara Miechunka niezalogowany
21 kwietnia 2024r. o 20:45
Tragedia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tymek niezalogowany
21 kwietnia 2024r. o 21:04
Takich zje....ów mijam codziennie a za chwilę skręca na wiochę coś trzeba mieć z deklem nie za bardzo a skutek samo Idzi IE jaki już dojechał .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowa Aralia niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 0:15
Chciałbym, żeby osoby czytające ten artykuł wyciągnęły pewne wnioski i zastosowały je we własnej jeździ, ale… Wiem, że to niemożliwe. Jest dobrze, dopóki jest dobrze. I dopóki coś się nie stanie, myślimy że jesteśmy nieśmiertelni, a wypadki są tylko w wiadomościach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kmicic niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 10:34
Fajne rs3...było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Masakra niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 17:26
Mi ostatnio od Zgorzelca, aż do Bolesławca wiecznie siedział na ogonie tir.. chłop ciągle mi świecił długimi światłami, podjeżdżał pod sam zderzak mojego auta, ciągle trąbił i chciał wyprzedzać na podwójnych ciągłych lub w terenach zbudowanych po czym zwalniał i dalej za mną jechał.. niestety padał tak deszcz, że nie było widać jego rejestracji i żałuję, że nie miałam wtedy kamerki w aucie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Tulipan niezalogowany
23 kwietnia 2024r. o 16:07
popychał światłami dlatego dojechałeś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza