Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Parkoszów wzywa pomocy!
~~Oo niezalogowany
przedwczoraj o 3:20
~~LarryActiZ napisał(a): Każdy, kto ma w swojej szafie ulubioną koszulkę z nadrukiem, wie, jak łatwo można zniszczyć grafikę podczas prasowania. Zastanawiałem się ostatnio, jak prawidłowo prasować takie koszulki, żeby nadruki nie popękały, nie zblakły albo się nie odkleiły, i znalazłem kilka przydatnych wskazówek, którymi chciałbym się podzielić.

Zawsze prasuj na lewej stronie – To absolutna podstawa. Zanim zaczniesz prasować, koniecznie odwróć koszulkę na lewą stronę. Dzięki temu unikniesz bezpośredniego kontaktu gorącego żelazka z nadrukiem, co zmniejsza ryzyko jego uszkodzenia.

Ustaw niską temperaturę – Upewnij się, że prasujesz koszulkę w odpowiedniej temperaturze. Zazwyczaj bawełna wytrzymuje dość wysoką temperaturę, ale nadruki mogą być bardziej wrażliwe. Wybierz niższy poziom ciepła, aby uniknąć przypalenia grafiki.

Używaj dodatkowej ochrony – Dla dodatkowego bezpieczeństwa, możesz położyć cienką ściereczkę lub kawałek bawełnianego materiału między żelazkiem a koszulką (nawet gdy prasujesz po lewej stronie). To dodatkowo chroni nadruk przed nadmiernym ciepłem.

Nie używaj pary – Prasowanie z funkcją pary może zaszkodzić nadrukowi. Wilgoć i wysoka temperatura pary mogą powodować odklejanie się grafiki. Lepiej wyłączyć parę i prasować „na sucho”.

Ostrożnie z rozciąganiem – Pamiętaj, że podczas prasowania nie należy nadmiernie naciągać koszulki. Jeśli materiał jest rozciągnięty, nadruk może się zniekształcić, co może prowadzić do jego pęknięć lub deformacji po wystygnięciu.

Unikaj prasowania wprost na nadruku – Jeśli musisz wyprasować koszulkę od zewnątrz, omijaj bezpośrednie prasowanie po nadruku. To jedna z najważniejszych zasad, jeśli chcesz, aby grafika dłużej wyglądała dobrze.

Dzięki tym prostym trikom koszulki z nadrukiem zachowają swój świetny wygląd na dłużej, a Ty unikniesz przykrych niespodzianek. Mam nadzieję, że te porady będą dla Was przydatne!

A jak Wy dbacie o swoje koszulki z nadrukiem? Macie jakieś własne koszulki z nadrukiem sprawdzone sposoby na prasowanie bez ryzyka?




Odpowiedz:
Po co komu to teraz ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bura Dabecja niezalogowany
przedwczoraj o 18:24
~~D napisał(a): A gdzie inne wioski ? Trzebień - stara Oleszna - kozłów !!! Nawet straż pożarna nie zobaczyła co tam się dzieje z wojska nikogo nie dali ! Sami ludzie monitorują to i worki z piaskiem ogarniają i pilnują ! Wstyd!

USA marins niech wkroczy .Siedzą bąki zbijają .Przyjaciele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowa Nemezja niezalogowany
20 godz. 52 min. temu
~~Oo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~LarryActiZ napisał(a): Każdy, kto ma w swojej szafie ulubioną koszulkę z nadrukiem, wie, jak łatwo można zniszczyć grafikę podczas prasowania. Zastanawiałem się ostatnio, jak prawidłowo prasować takie koszulki, żeby nadruki nie popękały, nie zblakły albo się nie odkleiły, i znalazłem kilka przydatnych wskazówek, którymi chciałbym się podzielić.

Zawsze prasuj na lewej stronie – To absolutna podstawa. Zanim zaczniesz prasować, koniecznie odwróć koszulkę na lewą stronę. Dzięki temu unikniesz bezpośredniego kontaktu gorącego żelazka z nadrukiem, co zmniejsza ryzyko jego uszkodzenia.

Ustaw niską temperaturę – Upewnij się, że prasujesz koszulkę w odpowiedniej temperaturze. Zazwyczaj bawełna wytrzymuje dość wysoką temperaturę, ale nadruki mogą być bardziej wrażliwe. Wybierz niższy poziom ciepła, aby uniknąć przypalenia grafiki.

Używaj dodatkowej ochrony – Dla dodatkowego bezpieczeństwa, możesz położyć cienką ściereczkę lub kawałek bawełnianego materiału między żelazkiem a koszulką (nawet gdy prasujesz po lewej stronie). To dodatkowo chroni nadruk przed nadmiernym ciepłem.

Nie używaj pary – Prasowanie z funkcją pary może zaszkodzić nadrukowi. Wilgoć i wysoka temperatura pary mogą powodować odklejanie się grafiki. Lepiej wyłączyć parę i prasować „na sucho”.

Ostrożnie z rozciąganiem – Pamiętaj, że podczas prasowania nie należy nadmiernie naciągać koszulki. Jeśli materiał jest rozciągnięty, nadruk może się zniekształcić, co może prowadzić do jego pęknięć lub deformacji po wystygnięciu.

Unikaj prasowania wprost na nadruku – Jeśli musisz wyprasować koszulkę od zewnątrz, omijaj bezpośrednie prasowanie po nadruku. To jedna z najważniejszych zasad, jeśli chcesz, aby grafika dłużej wyglądała dobrze.

Dzięki tym prostym trikom koszulki z nadrukiem zachowają swój świetny wygląd na dłużej, a Ty unikniesz przykrych niespodzianek. Mam nadzieję, że te porady będą dla Was przydatne!

A jak Wy dbacie o swoje koszulki z nadrukiem? Macie jakieś własne koszulki z nadrukiem sprawdzone sposoby na prasowanie bez ryzyka?




Odpowiedz:
Po co komu to teraz ???

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lili niezalogowany
14 godz. 11 min. temu
Nie zajmujcie się wypisywaniem głupot tylko wspierajcie powodzian





Wspierajcie powodzian a nie wypisujcie głupot!!!!


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza