Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Młodzież głosuje! Wybory prezydenckie w II LO w Bolesławcu
~~Nadżółkła Aukuba niezalogowany
1 godz. 7 min. temu
~~Adrian napisał(a): Trzask to Tuska podnóżek a Tusk pucuje buty kanclerzowi Niemiec więc jak będą traktowali takiego prezydenta za granicą?


Ty liżesz odb.t Kaczorowi i tak dalej masz uśmiech na swej głupiej gębie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkła Aukuba niezalogowany
1 godz. 7 min. temu
~~Żółtawozielona Szałwia napisał(a): Tylko nie głosować na niemieckiego rudego pachoła z bydlęcego wagonu.


W wagonie bydlęcym to cię poczęło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkła Aukuba niezalogowany
1 godz. 6 min. temu
~~Przekrwiony Lędźwian napisał(a):
Ktoś napisał: ~~8 gwiazdek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtawozielona Szałwia napisał(a): Tylko nie głosować na niemieckiego rudego pachoła z bydlęcego wagonu.

W bydlęcym wagonie to ciebie zrobił twój stary z twoją matką prostytutką >
gościu, za taką wypowiedź dostaje się w ryj


To się krec .ij

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkła Aukuba niezalogowany
1 godz. 4 min. temu
~~Przekrwiony Lędźwian napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Onuce napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Adrian napisał(a): Trzask to Tuska podnóżek a Tusk pucuje buty kanclerzowi Niemiec więc jak będą traktowali takiego prezydenta za granicą?


Polska, Francja, Wielka Brytania, Niemcy w koalicji przrciwko ruskiemu mirowi. A pis to antyunije prorisyjskie i antypolskie onuce

KTO TULIŁ SIĘ Z PUTINEM !?



To, że głupi jesteś wiedzieli tylko znajomi zanim miałem dostęp do internetu LOL!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczna Alstremeria niezalogowany
22 min. temu
Jaja sobie zrobili
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA KGHM zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza