A ty sie nie masz do czego przyczepic? Niby dlaczego ma to usunac? Bo ci przeszkadza ze chce kupic psa??? A tak bedzie latwiej znalezc kogos z boleslawca? Widze ze tez cie razi to ze ktos chce kupic yorki!! To stronka z Kupie Zwierze wiec nie dyktuj nikomu co i gdzie ma szukac!! Ja dodalam jedno ogloszenie. To ktore komentuje i zapytanie. Nie masz konkretnej odpowiedzi na zadne z nich to z laski swojej zajmij sie czym innym.
Nie będę Ci odpowiadać na priva - odpowiem publicznie. Nie czepiam się ... wg Ciebie może tak ...trochę przeżyłem i widziałem. Widziałaś i słyszałaś o pseudo ?? O tym w jakich warunkach i jak rozmnażane są psy dla zysku.... Co cieczka to szczeniaki... promocje trwają aż do wyczerpania suki.... wystarczy, że wprowadzisz w wyszukiwarce pseudohodowle... czego chcesz jamników, yorków... poczytaj trochę na ten temat. Może zrozumiesz że kupując wspierasz... jeśli nie zrozumiesz to przykro.... Nie dziwi cię ogłoszenie, że ktoś kupi całe mioty yorków ?? Mnie dziwi i to bardzo, bo zastanawiam się jaki ma w tym cel !! A teraz kilka linków... zdaje się, że o jamniki chodzio....
http://jamnikiniczyje.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=16:historia
http://klub.pies.pl/orca/topic/Psy-z-pseudohodowli.htm
https://www.google.pl/search?q=pseudohodowle+jamnik%C3%B3w&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=uZgsU-m1HYnDhAeuoYDYBA&ved=0CGEQsAQ&biw=1024&bih=629
więcej sama poszukaj
wybacz ale czy ja chce jamniki?? Chce jednego psa..człowieku..albo do szczeniaka albo starszego do adopcji..a yorkow nie zamierzam. To nie moje ogloszenie!!! Czy to zbrodnia ze ktos chce adoptowac psa????
Dopisane 22.03.2014r. o godz. 12:43:
i dla twojej wiadomosci nie chce psa do celow rozplodowych!! nie jestem tez gowniara..ktora chce pieska do zabawy..tylko dorosla kobieta ktora jest odpowiedzialna! Wiec nie musisz do mnie pisac jak to dziecka.
prawda jest taka..jak sie nie ma czlowiek o co przyczepic to sie przyczepi o jedno slowo..jesli komus sie suka oszczenila to kupie malucha jesli ktos porzucil takowego psa to adoptuje..prosze cie ZWIERZOLUBIE nie wrzucaj kazdego do jednego worka..to ze chce to nie znaczy ze zaraz go porzuce albo zajade w celach rozplodowych i nie czepiajmy sie slow bo to bez sensu..jesli mozesz pomoc w temacie to to zrob bez zbednych tematow czy wytykania slow.
Zbyt dużo psich nieszczęść widziałem i dlatego tego typu ogłoszenia działają na mnie jak.... Jeśli mogę prosić - nie kupuj - nie daj zarobić pseuduchom - bo i tak nie masz gwarancji, że tak powiem brzydko "za co zapłacisz". Jeśli jesteś kochającym i odpowiedzialnym CZŁOWIEKIEM , wpisz po prostu w wyszukiwarce "jamniki do adopcji" a zobaczysz ile psich nieszczęść czeka. Czeka może właśnie na Ciebie.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku.
Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.