Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Do pierdla z przytupem
~~Strażnik ZK niezalogowany
przedwczoraj o 20:14
Dwie żołnierki, które zgłosiły molestowanie seksualne w wojsku, były inwigilowane Pegasusem. - Jest to rzecz, w której kończy się słownik języka polskiego. Kobiety pokrzywdzone, zniszczone i zaszczute - powiedział w programie "Tłit" WP europoseł PO Krzysztof Brejza, który sam był inwigilowany Pegasusem. - Nawet operacja przeciwko nim miała kryptonim "Amor". Są ofiarami obrzydliwego traktowania przez układ przestępczy, który musi być rozliczony. Te informacje, że do zniszczenia ich i doprowadzenia ich do sytuacji granicznej, za to sprawcy muszą ponieść odpowiedzialność. Jest mi po ludzku przykro. Sam jestem ofiarą tej niegodziwości. W sprawie tych pań przekroczono granice jeszcze bardziej. To sytuacja skrajnie obrzydliwa moralnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Lobelia niezalogowany
17 godz. 34 min. temu
zalozyc obroze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.