Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Do pierdla z przytupem
~~zimny Lech niezalogowany
12 lipca 2024r. o 15:56
~~Jasio napisał(a): Ciekawe co na to obrońca uciśnionych Lucjan z Ocic.


Razem z solidaruchami i Rydzykiem ogłoszą strajk generalny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grześ niezalogowany
12 lipca 2024r. o 16:21
Tadziem który okradł stoczniowców a Lucjan go broni? A wiadomo . Jak ktoś broni złodzieja to sam ma nieczyste sumienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekamy niezalogowany
12 lipca 2024r. o 21:15
Duda jest żenujący i musi odejść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Styrakowiec niezalogowany
12 lipca 2024r. o 22:12
~~Czekamy napisał(a): Duda jest żenujący i musi odejść.


ale dokąd ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~musi to na Rusi niezalogowany
przedwczoraj o 5:22
~~Niebieskawozielony Styrakowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czekamy napisał(a): Duda jest żenujący i musi odejść.


ale dokąd ?


W PiS-du .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
przedwczoraj o 13:07
Pozbawienie immunitetu Marcina Romanowskiego, połączone ze zgodą na jego aresztowanie, okrywa hańbą Koalicję 13 Grudnia. Ślepi wykonawcy bezprawnych poleceń depczą w Sejmie demokrację. Człowieka, który dobrze służył i służy Polsce, wydają w łapy bezwzględnych mścicieli: Tuska, Giertycha, Bodnara. Dawny obóz totalnej opozycji przemienił się w totalną władzę. Stosowane są metody rodem z mrocznych czasów stanu wojennego. Prześladowanie księdza, tortury, fabrykowanie zarzutów, aresztowania przeciwników politycznych, łamanie konstytucji i ustaw. To wszystko dzieje się dziś na naszych oczach. Wyszło prawdziwe oblicze bandy, która przejęła władzę w kraju. Spod czerwonych serduszek i "uśmiechniętej Polski" wyszło zło w czystej postaci. To żądza zemsty, agresja, dążenie do likwidacji opozycji. Ale każda dyktatura kiedyś się kończy. Runie mur nienawiści Tuska i obronimy demokrację w Polsce.

Tak nam dopomusz Buk .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koszmarek jak dla diabełka ogarek niezalogowany
przedwczoraj o 14:56
~~M21W2 napisał(a): Pozbawienie immunitetu Marcina Romanowskiego, połączone ze zgodą na jego aresztowanie, okrywa hańbą Koalicję 13 Grudnia. Ślepi wykonawcy bezprawnych poleceń depczą w Sejmie demokrację. Człowieka, który dobrze służył i służy Polsce, wydają w łapy bezwzględnych mścicieli: Tuska, Giertycha, Bodnara. Dawny obóz totalnej opozycji przemienił się w totalną władzę. Stosowane są metody rodem z mrocznych czasów stanu wojennego. Prześladowanie księdza, tortury, fabrykowanie zarzutów, aresztowania przeciwników politycznych, łamanie konstytucji i ustaw. To wszystko dzieje się dziś na naszych oczach. Wyszło prawdziwe oblicze bandy, która przejęła władzę w kraju. Spod czerwonych serduszek i "uśmiechniętej Polski" wyszło zło w czystej postaci. To żądza zemsty, agresja, dążenie do likwidacji opozycji. Ale każda dyktatura kiedyś się kończy. Runie mur nienawiści Tuska i obronimy demokrację w Polsce.

Ten to ma odlot.
Osiem lat władzy pislamistów i nikogo nie zamknęli . Bo na nikogo nie było niezbitych dowodów. Na trzymali prawie rok w pierdlu za niezgłoszenie zegarka . Potem chcieli mu przypucować łapówki i też nie wyszło. Ten Lucek to taki pisi gupek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowa Krokosmia niezalogowany
wczoraj o 5:02
W oko bedzie ciezko trzeba je najpierw wykolec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie