Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Miesięcznica obeszczańca niezalogowany
18 września 2023r. o 13:36
https://wiadomosci.wp.pl/sprawdzamy-wybory-kosciol-straci-miliony-politycy-chca-zlikwidowac-fundusz-koscielny-jest-jak-maczuga-6941862974564481v

Wystarczy już tego arcy szabrownictwa z uśmiechem i Bogiem na ustach. Ludziom na chleb brakuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina niezalogowany
18 września 2023r. o 13:52
Dobrze, że na komendzie to był tylko głośnik i tylko Radio Maryja było z niego puszczane. Przy jakichś szatańskich rytmach to mogło się skończyć dużo gorzej. Bezpieczna przyszłość komendantowi nie jest pisana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Serduszka niezalogowany
18 września 2023r. o 20:08
Opodatkować dochody tego pazernego kleru !
Jakim prawem maja takie przywileje ?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
19 września 2023r. o 4:16
~~Zielonkawobrązowa Serduszka napisał(a): Opodatkować dochody tego pazernego kleru !
Jakim prawem maja takie przywileje ?!

Solidarność im to zagwarantowała, razem dogadali się z Jaruzelskim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~złodziej z Torunia niezalogowany
19 września 2023r. o 5:51
~~M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonkawobrązowa Serduszka napisał(a): Opodatkować dochody tego pazernego kleru !
Jakim prawem maja takie przywileje ?!

Solidarność im to zagwarantowała, razem dogadali się z Jaruzelskim.


Odkąd rządzi PiS do imperium zakonnika z Torunia popłynęło 328 MILIONÓW ZŁOTYCH! Czas zakręcić kurek o. Rydzykowi i kościelnym biznesom. Jeśli chcesz, by państwo przestało dawać Kościołowi na tacę,nie głosuj na PIS.
Biednym obiecują królestwo po śmierci ,a sobie tu i teraz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Petunia niezalogowany
19 września 2023r. o 6:17
Gdy do diecezji toruńskiej w 2017 r. przyszedł nowy biskup Wiesław Śmigiel, to żywiłem nadzieję, że jeszcze nastąpi jakiś przełom, że Kościół otworzy się na skrzywdzonych. Umówiłem się z nim na bardzo długie spotkanie, ale zaraz po nim pełnomocnik kurii napisał w odpowiedzi na mój pozew, że to, iż ksiądz mnie gwałcił, gdy byłem dzieckiem, to on robił to prywatnie, w swoim wolnym czasie i w związku z tym diecezja toruńska nie może za niego odpowiadać —
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
19 września 2023r. o 21:30
A ja znam zakonnicę (byłą), która kilka lat temu w podwrocławskiej wsi uczyła w szkole niewinną dziatwę o czystości przedmałżeńskiej, a tu ni stąd, ni zowąd zaszła w ciążę z miejscowym kościelnym (oboje szybko się gdzieś wyprowadzili). To najprawdopodobniej było niepokalane poczęcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny ogier niezalogowany
20 września 2023r. o 14:27
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/slask/orgia-na-plebanii-w-dabrowie-gorniczej-prokuratura-prowadzi-sledztwo/fxhslb0

Orgia na plebani. Wszyscy popierają pis bo im dają :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza