Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Brunatnorudy Cytryniec niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 7:57
Widzę że ten portal atakują już wszyscy : ukraińcy, rosjanie, anglicy i amerykanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PiS i jego obietnice spełnione niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 8:51
Pierwsza partia węgla w preferencyjnej cenie 1890 zł
Urząd Miasta Bolesławiec informuje, że 5 grudnia 2022 r., pierwsza partia węgla jest dostarczona dla mieszkańców miasta Bolesławca z polskich kopalni grupy PGG: KWK WESOŁA i KWK PIAST-ZIEMOWIT.
Od 5 grudnia będą mogły być dokonywane wpłaty mieszkańców Bolesławca na zakup węgla w preferencyjnej cenie 1890 zł za tonę (bez dowozu do domu). Wpłaty będą mogły dokonywać osoby, które w pierwszej kolejności złożyły wnioski i wnioski te zostały pozytywnie zweryfikowane. Osoby te będą indywidualnie informowane telefonicznie przez pracownika Urzędu Miasta Bolesławiec. (Proszę nie wpłacać pieniędzy i nie dokonywać innych czynności z procedury przed telefonem z Urzędu Miasta).
Odbiór węgla w składzie opału „SOMBIN” (Koksik) w Bolesławcu przy ul. Kościuszki 1 w cenie 1890 zł za tonę nastąpi po wpłynięciu pieniędzy na konto urzędu.
Aktualnie (5 grudnia) Polska Grupa Górnicza zapewniła 27 ton ekogroszku dla mieszkańców Bolesławca. Gmina Miejska Bolesławiec złożyła zapotrzebowanie (na podstawie złożonych przez mieszkańców wniosków) na 2022 r. na dwa rodzaje węgla kamiennego – 567 ton „orzecha” i 81 ton „ekogroszku/groszku”.
O terminie dostawy do Bolesławca następnej partii węgla w preferencyjnej cenie będziemy informować w kolejnych komunikatach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~waleczne serce niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 10:35
Prezio pokryty łupieżem jeździ po Polsce i opowiada pierdoły swoim wyznawcom, a oni łykają jak pelikany euro w Niemczech po 3 złote, 900 tysięcy pensji lekarskich i to, że Kaczyński ma 2 metry i 20 cm wzrostu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donek niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 10:47
~~waleczne serce napisał(a): Prezio pokryty łupieżem jeździ po Polsce i opowiada pierdoły swoim wyznawcom, a oni łykają jak pelikany euro w Niemczech po 3 złote, 900 tysięcy pensji lekarskich i to, że Kaczyński ma 2 metry i 20 cm wzrostu!

Ale nie każdy jest tak inteligentny żeby założyć dwa lewe buty ,bo jak mówi prezio wyszliśmy z pod buta niemieckiego i ruskiego, ale pech chciał że trafiły mu się akurat dwa lewe jeden ruski drugi niemiecki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowa Tawuła niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 12:10
Niema jak Tusk całował się z Putinem na molo w Sopocie , a następnie został przydupasem Merkelowej . Taka jest niestety prawda o tym panu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowa Kanna niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 12:15
~~Kobaltowa Tawuła napisał(a): Niema jak Tusk całował się z Putinem na molo w Sopocie , a następnie został przydupasem Merkelowej . Taka jest niestety prawda o tym panu .


A pamiętasz jak Kaczyński całował w rękę Sikorskiego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieska Gunera niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 12:19
~~Ciemnopomarańczowa Kanna napisał(a): A pamiętasz jak Kaczyński całował w rękę Sikorskiego ?


A juDa komika :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~coco niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 12:20
~~Zielononiebieska Gunera napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnopomarańczowa Kanna napisał(a): A pamiętasz jak Kaczyński całował w rękę Sikorskiego ?


A juDa komika :-)


A ty bociana:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza