Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Hebanowy Bluszczyk niezalogowany
13 kwietnia 2023r. o 19:20
~~Horus napisał(a): jakiej znowu odpowiedzi ?...a na co tu odpowiadać jak fakty same przemawiają?

chyba sporo się tu działo jak byłem zajęty swoimi sprawami a nie liczeniem wagonów z zatrutym zbożem od ukrów...;D

A gdzie ty chciałeś liczyć te wagony? W kierunku Niemiec? Zapomnij . Realista.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyborca PO niezalogowany
13 kwietnia 2023r. o 19:25
To przez Horusa ja i moja rodzina obydwoma rękami zagłosujemy na Prawo i Sprawiedliwość i niech rządzą jak najdłużej żeby takie pseudo mędrki tu nie mącily w czystej wodzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~16ukjur niezalogowany
13 kwietnia 2023r. o 19:25
Kwaśniewski chwali rząd PiS. "Muszę to szczerze powiedzieć"
- Każdy może wygrać - mówi Aleksander Kwaśniewski o nadchodzących wyborach parlamentarnych. Były prezydent był w czwartkowy poranek gościem Roberta Mazurka w RMF FM. W rozmowie podkreślił, że dla opozycji bardzo ważna jest wspólna lista, ale w jego opinii skończy się na trzech różnych opcjach. Był prezydent niespodziewanie pochwalił też PiS.
oraz osiągnięcia …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
13 kwietnia 2023r. o 19:26
~~Hebanowy Bluszczyk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): jakiej znowu odpowiedzi ?...a na co tu odpowiadać jak fakty same przemawiają?

chyba sporo się tu działo jak byłem zajęty swoimi sprawami a nie liczeniem wagonów z zatrutym zbożem od ukrów...;D

A gdzie ty chciałeś liczyć te wagony? W kierunku Niemiec? Zapomnij . Realista.

słusznie...
tutaj co najwyżej ''wungiel'' jadący do niemiaszków i polskie dęby wycięte z polskich lasów...
ciekawe czy ten ''wungiel'' tę taki pomalowany na czarniawo kamień jaki zdarzał się na polskich składach i dla ''paljaków''
ciekawe czy te dęby zarażone kornikiem jak kiedyś piSSowski oszust szyszko przekonywał że tnie się puszczę dla jej dobra...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocisty Orlik niezalogowany
13 kwietnia 2023r. o 19:29
Chciałem podziękować Horusowi i głosuję na PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PiS niezalogowany
13 kwietnia 2023r. o 19:31
Brawo Horus

Brawo PiS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
13 kwietnia 2023r. o 20:09

''Gigantyczna kara dla Polski. KE odrzuca wniosek

Komisja Europejska odrzuciła wniosek polskich władz o zaprzestanie naliczania kar za niewykonanie decyzji Trybunału Sprawiedliwości UE w sprawie procedur dyscyplinarnych w sądownictwie.''

no i super...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
13 kwietnia 2023r. o 20:14
Dawaj Jasiu dawaaaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza