Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Toalety na cmentarzu nieczynne
~~olo 3 lipca 2022r. o 14:23
Zarządzajacy cmentarzem,bardzo dobrze radzą sobie z wyciaganiem pieniędzy od ludzi !! Za postawienie nagrobka- płacić, za ławkę ,trzeba pisać prośby i też płacić płacić, za posadzenie jakiegoś małego krzaczka-- petycja i płacić !!!Ja mam grób wśród krzaczków i wokół unosi sie smród--- ponieważ ludzie sie w tych krzaczkach załatwiaja !!! bo nie ma ubjkacji !! A toi--tojki można ustawić sobie na działce !!! Ale czy u nas ktoś za coś odpowiada ????? Wolnoamerykanka !!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Nawłoć 4 lipca 2022r. o 9:57
Idąc na cmentarz należy założyć pampersa, i po problemie.Każdy ze sobą zabierze własne odchody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.