Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Młodzież strajkuje w sprawie klimatu
~~Kasztankowy Świerk niezalogowany
23 września 2019r. o 16:48
Co oni tam wiedza o życiu , wielkie korporacje i firmy w porozumieniu z politykami wycięli dżungle i puszcze , podobnie u nas Szyszko powycinał lasy i zapychał Dyrektorowi kasiorę bo przecież nie trociny . Protestować sobie możecie ile wejdzie A SAMI RZUCAJĄ OPAKOWANIA PO CZIPSACH I PUSZKI GDZIE POPADNIE , jarają fajki pod Galeria i szkołą więc takie protesty to bajki dla maluczkich i woda na młyn żeby było o czym pisać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gdzie ci ekolodzy niezalogowany
9 marca 2022r. o 7:59
Dawać tu tych nieletnich polityków od ekologii. Jak PiS utraca energie odnawialna oni siedza cicho. Żenada .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ucucucu niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 21:16
Halo halo i jak z tym klimatem uratowaliśmy go papierowymi słomkami, zakrętkami przymocowanymi do butelek i złączem USB C w ajfonach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiały Mak niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 22:23
~~Ciemnoturkusowa Calibrachoa napisał(a): Połowa tej młodzieży nie wie o co praktycznie chodziI będzie coraz gorzej ponad 50 % społeczeństwa nie czyta że zrozumieniem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POPISolandia niezalogowany
23 kwietnia 2024r. o 8:01
~~Posiwiały Mak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnoturkusowa Calibrachoa napisał(a): Połowa tej młodzieży nie wie o co praktycznie chodziI będzie coraz gorzej ponad 50 % społeczeństwa nie czyta że zrozumieniem


A większość głosujących oddaje swe głosy nie za konkretną partią tylko przeciwko innej. Jak ma być lepiej w tym kraju skoro jedynym co przekonuje do wyboru przyszłości jest to aby ktoś się nie dostał do koryta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
23 kwietnia 2024r. o 20:00
Stoję przed jedną z trudniejszych życiowych decyzji: kiedy skończyć z masą i zająć się rzeźbą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.