Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolejny przypadek koronawirusa w Bolesławcu
~~Mlecznoróżowy Złocień 19 marca 2020r. o 21:04
Bo są ludzie i są sępy , dla nich tragedia jest pożywką .
A wyłaniają ich właśnie takie ciężkie sytuacje.
Ale gdy dojdzie do tego, że i oni się zarażą, będą bardziej os.....i niż ktokolwiek inny :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Truskawka 19 marca 2020r. o 21:12
W skrócie, ciąg dalszy.
Duda może się uda .

Jak na niego głosowałem w ostatnich wyborach, tak niech teraz zapomni.To nie jest to żebym wierzył w przepowiednie, ale logiczne myślenie tak.

Jak sami zasiali panikę, tak sami ogłoszą się zbawicielem Polski.
Podobnie: Jak sami faryzeusze ukrzyżowali Chrystusa, tak sami zarabiają na jego śmierci.
Jednym słowem hipokryci!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Przebiśnieg 19 marca 2020r. o 21:13
Tytuł znowu podsyca emocje: Kolejny przypadek koronawirusa w Bolesławcu
A wystarczyło/należało napisać: Kolejny chory z Dolnego Śląska hospitalizowany w bolesławieckim szpitalu
Błagam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia 19 marca 2020r. o 23:32
Ja nie wierzę, że on to zrobił przez hejt w necie - za mądry był na to. Coś ktoś brzebąkał, że był chory. Może jako lekarz wiedział co go czeka i wolał zejść ze świata w inny sposób.

Sytuacja z COVID może go dodatkowo dobiła psychicznie, bo jak tak dalej pójdzie i o czym jest głośno - nie ma lekarzy i personelu medycznego - angażuje się studentów medycyny ....

Był wielkim autorytetem w środowisku, wyjątkowym człowiekiem .... samobójstwo na skutek prześladowania przez rówieśników może popełnić nastolatka - do profesora medycyny w sile wieku w żaden sposób to nie pasuje ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Sałata 19 marca 2020r. o 23:42
a ten grodzki senator ,taki odporny ,wprost nie do zajechania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Kuningamia 20 marca 2020r. o 6:25
"Nowy dyrektor" złamał procedury epidemiologiczne naraził siebie i zespoł oddziałowych-wszyscy na kwarantannie, To dla mnie skandaliczne z faktu ze to on jest zarzadzajacym szpitalem.Nie profesjonalne i skandaliczne!!!!!i tak nasza gwiazda lokalnych mediow stala sie celebryta a szpital na resztkach sprzetu!!!!Honorowo powinien sie podac do dymisji a nie robic z siebie ofiary Coronawirusa!!!!!Strach jak bedzie wygladała praca szpitala przy takiim zarzadzaniu.Czy starosta tego nie widzi..???czy zarzad powiatu przymyka oczy???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Biała Kalia 20 marca 2020r. o 7:02
Jezeli szpital w Bolcu został szpitalem zakaznym ...to gdzie bèdà potwierdzone przypadki koronawirusa...za chwilè.z 2 zrobi siè 20 ,ALBO i wiècej..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoniebieski Kuklik 20 marca 2020r. o 7:17
Trzeba było zamknąć 2 tygodnie temu wszystko co możliwe i byłby spokój A tak jedni pracują drudzy maja wolne ale tak czy siak wszyscy zyja prawie jakby ich to nie dotyczyło. A za chwile bedzie płacz jak we Włoszech...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.