Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolejny przypadek koronawirusa w Bolesławcu
~~Biaława Kalmia niezalogowany
27 marca 2020r. o 20:19
~Bławatny Styrakowiec napisał(a): Łętowski i wszyscy w tej pseudo redakcji macie niski poziom słownictwa , może jakaś książka by się przydała o sztuce wypowiadania się publicznie ? I tak na marginesie to ile jest przypadków w województwie to każdy wie , tutaj chodzi o informacje czy mamy to w mieście . No ale jaka strona , redakcja tacy pisarze


A mnie razi zwrot "niski poziom słownictwa" ... jakież to nie literackie, fe ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Brzoza niezalogowany
27 marca 2020r. o 20:28
Nazwiska prosisz ???
odpowiednie ,,służby,, powinny to wiedzieć
a ja to wiem z ,, poczty pantoflowej,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grafitowy Czarny niezalogowany
27 marca 2020r. o 20:42
Nie proszę o nazwiska bo z tego co widziałam ludzie sami zgłaszali ze ktoś zza granicy wraca. Nie szukaj sensacji tam gdzie jej nie ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
28 marca 2020r. o 8:47
Tu pandemia , a wieprze w sejmie pod osłoną nocy zmieniają prawo aby nie dać się oderwać od koryta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pożółkły Niecierpek niezalogowany
28 marca 2020r. o 10:01
myślę.źe gdyby zachorował mieszkaniec Bolesławca ludzie bardzie by się pilnowali a tak ,to ciągle nas nie dotyczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Brzoza niezalogowany
28 marca 2020r. o 10:14
A co z Ukraińcami ?. Przyjechali do nas do pracy, Teraz tracą pracę, zaraz stracą mieszkanie, bo za co je opłacą ?. Wrócić na Ukrainę nie mogą, bo granice zamknięte. Horror psychiczny mają. Szkoda mi ich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Orzechowa Rzeżucha niezalogowany
28 marca 2020r. o 11:41
W szpitalu leży dwoje pacjentów.
Jeden ma złamaną rękę, drugi zarażony koronawirusem.

Oficjalny komunikat mediów:

"W szpitalu, pięćdziesiąt procent pacjentów zarażonych jest koronawirusem.

Jeden - nie."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowy Przypołudnik niezalogowany
28 marca 2020r. o 14:11
~Orzechowa Rzeżucha napisał(a): W szpitalu leży dwoje pacjentów.
Jeden ma złamaną rękę, drugi zarażony koronawirusem.

Oficjalny komunikat mediów:

"W szpitalu, pięćdziesiąt procent pacjentów zarażonych jest koronawirusem.

Jeden - nie."


krotko zarazonych jest ....a i obserwowanych jest 5 razy wiecej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.