Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Płatne testy w Bolesławcu
~~Kirowy Przypołudnik niezalogowany
26 czerwca 2020r. o 22:49
Urzędnicy mają prawo do darmowych badań a prywaciarze niestety muszą bulić . Nikt za nich nie będzie dokładał do kasy biednego panstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granatowa Forsycja niezalogowany
10 lipca 2020r. o 15:51
Dzisiaj wstałem, zero kaszlu, zero gorączki, mam smak i węch. Typowe objawy bezobjawowego wirusa a w kieszeni 320 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Szydlica niezalogowany
10 lipca 2020r. o 20:27
Urzędnicy pozamykali się w swoich biurach w starostwie, gminie i jeszcze testy maja za darmo. Wszędzie można już wejść bez problemu w maseczce, a tam trzeba stać pokornie w kolejce i czekać, aż zechce im się wyjść po petenta i załatwić jego sprawę, o odbieraniu przez nich telefonów to szkoda pisać. Brak szacunku dla klientow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczny Bluszczyk niezalogowany
21 lipca 2020r. o 6:54
~Błękitna Lnica napisał(a): Banda w biały dzień
trzeba kaski szpitalowi aby odkurzyć tomograf który długi czas stoi bezużytecznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Krokosmia niezalogowany
21 lipca 2020r. o 8:38
~~Pszeniczny Bluszczyk napisał(a):
~Błękitna Lnica napisał(a): Banda w biały dzień
trzeba kaski szpitalowi aby odkurzyć tomograf który długi czas stoi bezużytecznie
W czasach wielkiej plandemii inne choroby się nie lizą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Szczawik niezalogowany
27 lipca 2020r. o 19:10
panie dyrektorze testy na corona powinne byc bezplatne jak mozna ludzi kosztami obarczac wstyd dlA PANA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnogranatowy Dziurawiec niezalogowany
27 lipca 2020r. o 21:44
Kase trzeba zbierać bo firmy remontowe , mają nie poplacone faktury :) A lekka ręką wydawana,za lekką? Niegospodarnosc pewnikiem łagodnie mówiąc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Winobluszcz niezalogowany
28 lipca 2020r. o 16:07
~Granatowa Forsycja napisał(a): Dzisiaj wstałem, zero kaszlu, zero gorączki, mam smak i węch. Typowe objawy bezobjawowego wirusa a w kieszeni 320 zł.


Dobre, ja też mam te typowe objawy bezobjaowego, tylko trzech stówek w kieszenie nie widzę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo