Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jesteśmy w żółtej strefie
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 października 2020r. o 18:59
Horus napisał(a): a może zamiast piwska kup jakąś paczkę landrynek ,jakiegoś batonika i zanieś tym które opiekują się twoim dzieciakiem ...
jak mu tam jest?...pamiętasz? :]


Pamiętam nędzny prowokatorze , dać Ci numer do młodego Różańskiego ... ale nie radzę odwiedzać , bo będzie w Kocham Bolec.Info :D


Lucjanie właśnie wrócilem z dwoma piwami zamiast landrynek :)

Niech Głupia Papuga żre landrynki , choć słyszałem , że Papugi tylko pffefer :D

Ale wracając do tematu , kiedy przestaniesz wierzyć w żółtą strefę ?

Bo wiesz , kiedyś był taki horus ... nazywał się Jahwe , do dzisiaj starsze panie włóczą się po nawach . Był też Bahus , ale nie wiem gdzie , chociaż mój sąsiad Sebo twierdzi , że Bahus z Rzymu pochodzi ... to tak nie daleko do Watykanu :D

Dalej chlejemy :D



Miłego wieczoru Lucjanie , jutro odniosę się merytorycznie :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
15 października 2020r. o 19:17
Pannazdzieckiem napisał(a):
Horus napisał(a): a może zamiast piwska kup jakąś paczkę landrynek ,jakiegoś batonika i zanieś tym które opiekują się twoim dzieciakiem ...
jak mu tam jest?...pamiętasz? :]


Pamiętam nędzny prowokatorze , dać Ci numer do młodego Różańskiego ... ale nie radzę odwiedzać , bo będzie w Kocham Bolec.Info :D


Lucjanie właśnie wrócilem z dwoma piwami zamiast landrynek :)

ja mam go odwiedzać?
w zastępstwie ojca pijaczyny?
dlaczego nie załatwił ci roboty przy remoncie Domu Dziecka a jest tam sporo do zrobienia...np.łazienki ...
czyżby nie załatwił z obawy że będzie cię musiał częściej - nawet przypadkowo - oglądać?

a może dlatego że jak u Przema -rozbabrał byś robotę i mając w garści kilka złotych zamiast kończyć wolałeś chlać...

''merytorycznie''....hahaha





Pannazdzieckiem ......................................19r. o 17:26

Pannazdzieckiem

Postów: 12990

Dobry wieczór Misiu . Może do swoich problemów doliczysz również tego pedała , plantatora

Sie ma Lucjanie ... gdybyś miał ochotę na piwo , wal jak w dym :)

Uwielbiam Mądrych Ludzi ...

i tu masz problem ...mądrzy ludzie uciekają od takich jak ty i dlatego jesteś i będziesz sam...samiuteńki...

czyżby pozostawał ci tylko ''sznur''?....hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
15 października 2020r. o 19:29
Janusz zacytowany przez Ciebie wpis Piotra zawiera dwa sprzeczne ze sobą zdania , nie jestem w stanie odpowiedzieć co Piotr chciał przez to powiedzieć .
nie chcę snuć domysłów po czasie .
Co do naszego wspólnego znajomego , mam wrażenie , może niesłuszne że jednak ma do mnie jakiś uraz .


Piotrek merytoryczna dyskusja nie polega na zaprzeczaniu faktom i snuciu spiskowych teorii .
Ja jestem w grupie ok. 85% społeczeństwa widzących zagrożenia ze strony Covid19 , Ty jeżeli czujesz się z tym dobrze i wolisz teorie spiskowe niech tak zostanie , obyś tylko nikomu przez lekkomyślność nie zaszkodził .
Nie jest to powód do radości że na naszym terenie jest znaczni bezpieczniej jak na Mazowszu , Małopolsce czy Górnym Śląsku .
Czekam z niecierpliwością na merytoryczne uzasadnienie tego co piszesz .
Dobranoc do jutra .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
15 października 2020r. o 19:42
M21W2 napisał(a): Janusz zacytowany przez Ciebie wpis Piotra zawiera dwa sprzeczne ze sobą zdania , nie jestem w stanie odpowiedzieć co Piotr chciał przez to powiedzieć .
nie chcę snuć domysłów po czasie .
/c]

wystarczy analiza nawet nie wnikliwa-powierzchowna - jego wpisów aby dostrzec że to nie jedyna sprzeczność ...

a to jego pierdzielenie ''łączyć nie dzielić'' to wręcz kpina jeśli czytają to ludzie których właśnie podzielił ...

wpis o ''...e -plantatorze'' chciał mi przypisać ..po co?...by ''łączyć''?...;)

to osobnik toksyczny ...nienawistny ...
pamiętaj o tym ...za dużo ,zbyt szczerze z nim porozmawiasz a kiedy okaże się że staniecie przeciwko sobie w tym czy innym temacie , nie będzie miał żadnych oporów by to tutaj wyciągnąć na forum...

nawet najbliższe w jakiś sposób sobie osoby wielokrotnie tu obrażał nie bacząc na nic...nawet jak je ranił...

zawsze cię będę przed tym ostrzegał...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
15 października 2020r. o 20:40
M21W2 napisał(a): Janusz zacytowany przez Ciebie wpis Piotra zawiera dwa sprzeczne ze sobą zdania , nie jestem w stanie odpowiedzieć co Piotr chciał przez to powiedzieć .
nie chcę snuć domysłów po czasie .
Co do naszego wspólnego znajomego , mam wrażenie , może niesłuszne że jednak ma do mnie jakiś uraz .


Piotrek merytoryczna dyskusja nie polega na zaprzeczaniu faktom i snuciu spiskowych teorii .
Ja jestem w grupie ok. 85% społeczeństwa widzących zagrożenia ze strony Covid19 , Ty jeżeli czujesz się z tym dobrze i wolisz teorie spiskowe niech tak zostanie , obyś tylko nikomu przez lekkomyślność nie zaszkodził .
Nie jest to powód do radości że na naszym terenie jest znaczni bezpieczniej jak na Mazowszu , Małopolsce czy Górnym Śląsku .
Czekam z niecierpliwością na merytoryczne uzasadnienie tego co piszesz .
Dobranoc do jutra .



Masz Ty chłopie zdrowie do dyskusji z nieprzemakalnymi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 października 2020r. o 23:21

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 października 2020r. o 6:27
M21W2 napisał(a): Janusz zacytowany przez Ciebie wpis Piotra zawiera dwa sprzeczne ze sobą zdania , nie jestem w stanie odpowiedzieć co Piotr chciał przez to powiedzieć .
nie chcę snuć domysłów po czasie .
Co do naszego wspólnego znajomego , mam wrażenie , może niesłuszne że jednak ma do mnie jakiś uraz .


Piotrek merytoryczna dyskusja nie polega na zaprzeczaniu faktom i snuciu spiskowych teorii .
Ja jestem w grupie ok. 85% społeczeństwa widzących zagrożenia ze strony Covid19 , Ty jeżeli czujesz się z tym dobrze i wolisz teorie spiskowe niech tak zostanie , obyś tylko nikomu przez lekkomyślność nie zaszkodził .
Nie jest to powód do radości że na naszym terenie jest znaczni bezpieczniej jak na Mazowszu , Małopolsce czy Górnym Śląsku .
Czekam z niecierpliwością na merytoryczne uzasadnienie tego co piszesz .
Dobranoc do jutra .


Już tłumaczę Lucjanie ... ponieważ lubię pisać po nocach. Cały ten koronaświrus , to tylko ścierwomedialna ściema . Powiedz sam , ile osób w Twoim otoczeniu poszło w piach?

Być może ja pójdę szybciej przez to chlanie , i też przypiszą mi koronkę , ale nie podejmuję się tłumaczenia , co poeta Janusz miał na myśli :D

Bogu jest jak Kobieta , pomijając zachwyt tęczowymi organizacjami ... wiadomo kolorki. Do tej pory nie nauczył się cytować i ma żal , że skreśliłem uzurpatora z mojej listy Mądrych Ludzi .

Bez żalu z mojej strony ... po stracie przyjaciela :D

Ale Lucjanie , jeszcze raz powtarzam ... wierzę Jezusowi i daleko mi do kościoła covidian , prędzej do Wolanda na bal :D

Może spotkam tam Małgorzatę mojego życia ... kto wie :)

Miłego Lucjanie , a do dysputy na poziomie chama i prostaka Piotra Różańskiego jeszcze wrócimy :)

Piotrek Szlachtowicz dorwał jednego mecenasa ... popatrz w wolnej chwili Lucjanie :)



:)


Dopisane 16.10.2020r. o godz. 06:27:

Teraz to już chyba jesteśmy w czerwonej strefie :D

Posłuchaj jeszcze Krzysia - Atora Lucjanie :



Jeszcze raz miłego Ci życzę :)

Cham i prostak :) I alkoholik :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowy Tojeść niezalogowany
16 października 2020r. o 14:30
Czy ktoś wie, jakie są zasady przydzielania powiatów do strefy czerwonej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza