Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Chmiel pnący niezalogowany
17 września 2023r. o 16:55
Ukończyłem je z łatwością ale twoje szkoły albo były dostosowane poziomem do twojego albo ukończyłeś je na siłę bo żadna szkoła podstawowa nie chce mieć absolwentów w wieku poborowym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bandyci będą siedzieć niezalogowany
17 września 2023r. o 20:03
Nawet laik ktory nie był w wojsku wie doktryna obronna zakłada wpuszczenie wroga na swój teren po to żeby go tam wykończyć. Po Buczy ta doktryna się zmienia co nie zmienia faktuvze blaszczak wyjawił tajemnice czylibdefacto je zdradził NATO na poczet kilku głosów????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Mina niezalogowany
17 września 2023r. o 20:12
~~M21W2 napisał(a): Od kiedy rządzi PiS, nie było w Telewizji Polskiej materiałów krytycznych wobec PiS i pozytywnych na temat opozycji. Od propagandy „Dziennika Telewizyjnego” TVP z najgorszych czasów różni „Wiadomości” obecnej TVP tylko brak mundurów prowadzących.
Myślę, że nawet komunistyczny DTV nie był takim ściekiem jak dziś Wiadomości TVP. Wtedy ( w latach 80.) pisałem na murach „TVP łże” dziś brak mi słów….


Bo dzis nie trzeba pisać. Wszyscy to wiedzą. Oprócz paru oszołomów suto opłacanych przez pisowską mafię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
17 września 2023r. o 20:13
Olbrzymia afera wizowa jest faktem. Afera o zasięgu i skutkach międzynarodowych.
Otwarte pozostaje natomiast pytanie czy ferajna Kaczyńskiego zrobiła to wyłącznie dla kasy, czy może jednak wzięła i bierze udział w szerszym planie destabilizacji UE.
To bardzo ważne pytanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hiszpański nurek który zwiał niezalogowany
18 września 2023r. o 13:44
PiS gra bezpieczeństwem Polski [OPINIA] https://wiadomosci.wp.pl/pis-gra-bezpieczenstwem-polski-opinia-6942623988214400a


blaszczak wysługuje się wojskiem na rzecz swojej brudnej kampanii. Ostatnio całą Legnicę zastawili defiladowym wojskiem wspierając witek. Postawili ogromna scenę, wojsko wydawało jedzenie. Zabrakło tylko helikoptera i zbłąkanego pocisku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leśne Ruchadło niezalogowany
18 września 2023r. o 20:21
"Był członkiem komisji do spraw likwidacji WSI, jest podejrzany o szpiegostwo.

Najbardziej doświadczona śledcza w sprawach dotyczących szpiegostwa odeszła na emeryturę.
To prokurator Anna Karlińska, która zajmowała się m.in. sprawą podejrzanego o szpiegostwo na rzecz Rosji Tomasza L., byłego pracownika warszawskiego ratusza i członka komisji likwidacyjnej WSI.


Zastrzegające anonimowość źródła w prokuraturze przekazały, że głośna sprawa podejrzanego o szpiegostwo Tomasza L. ma nowego prowadzącego.

- A co ważniejsze, w stan spoczynku, czyli na prokuratorską emeryturę, odeszła Anna Karlińska. To żywa legenda i najbardziej doświadczona śledcza w sprawach dotyczących szpiegostwa. Nikt nie może się z nią równać wiedzą i doświadczeniem, a także nikt nie ma takiego zaufania w służbach"

Jak zobaczyli jakich świadków chce przesłuchać to 'wysłali' ją na emeryturę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wina Tuska niezalogowany
18 września 2023r. o 20:25
Wow. Wizy za łapówki to tak bardzo "nie-afera", że ktoś pracujący dla rządu niszczy dowody na powiązania Edgara K. z politykami PiS.
Czystki są tak totalne, że wzmianki o Edgarze K. zaczęły znikać nawet ze starych newsów na stronach rządowych.

Komuś zależy na ukryciu prawdy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Cieszynianka niezalogowany
18 września 2023r. o 20:43
~~wina Tuska napisał(a): Wow. Wizy za łapówki to tak bardzo "nie-afera", że ktoś pracujący dla rządu niszczy dowody na powiązania Edgara K. z politykami PiS.
Czystki są tak totalne, że wzmianki o Edgarze K. zaczęły znikać nawet ze starych newsów na stronach rządowych.

Komuś zależy na ukryciu prawdy...


Seryjny samobójca bedzie teraz szalał u pisowców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza