Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Jurko61 niezalogowany
19 września 2023r. o 5:18
To mówicie, że ta mała aferka imigracyjna miała miejsce w czasie gdy ministrem bezpieczeństwa był ten co dzisiaj udaje, że nic się nie stało a ,pod bokiem którego działała mafia wizowa. Gdzie te czasy, że rząd upadał za jedzenie ośmiorniczek z Biedry po 18zł/kg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina i koledzy mafiozi niezalogowany
19 września 2023r. o 10:17
https://tvn24.pl/wybory-parlamentarne-2023/wybory-parlamentarne-2023-konferencja-donalda-tuska-zaklocona-przez-pracownika-telewizji-rzadowej-michala-rachonia-7349989

Rachoń chce prowadzić radiowęzeł w celi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wina Tuska i Putina niezalogowany
19 września 2023r. o 17:36
Okazało się że to Maciej Wąsik odpalił ten granatnik ,a nie Szymczyk i to dlatego potężnym kosztem bronią Szymczyka jak niepodległości .Granatnik pełny i pusty znacznie różni się wagą. Szymczyk na pewno by tą różnicę wyłapał. Ale okazuje się, że tam był harcerz Wąsik a ten nie wie ile co może warzyć.
To on odpalił i dlatego wszyscy kryją tę głupotę.I status Szymczyka - poszkodowany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ostróżka perłowa niezalogowany
19 września 2023r. o 17:57
Popatrzcie jak teraz ZERO się obudził. Po latach ciszy kiedy ich afera się wylała nagle ZERO bierze się za lata z rządów PO. Jakimiś sprzed lat chce przykryć obecną? Przez osiem lat nic nie roił i nagle chce wyciągać króliki z kapelusza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zawsze dziewica niezalogowany
19 września 2023r. o 18:18
Polscy naukowcy z Wrocławia opracowali metodę wykrywania, czy kobieta przeszła aborcję farmakologiczną. Ze środków publicznych stworzyli narzędzie, które pogorszy sytuację kobiet w Polsce i na świecie. Prokuratura Zera błyskawicznie wdrożyła ich technikę. Wszystko opisał NYT . Yuhuuu. Może być jeszcze gorzej. Dajcie jeszcze więcej Pi$u!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lex budapren niezalogowany
19 września 2023r. o 20:04
Napięcia na linii polsko-ukraińskiej. "Fatalne dla wizerunku Polski" https://wiadomosci.wp.pl/napiecia-na-linii-polsko-ukrainskiej-fatalne-dla-wizerunku-polski-6943199844244224a


Pisowce stosujący putinowska metodę spalonej ziemi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
19 września 2023r. o 20:48
Oj ci migranci . Sól w oku Breżniewa .
- Policja na dworcu w Poczdamie zatrzymała pijanego Polaka, który w podmiejskim pociągu molestował 17-latkę. 19 czerwca podobny incydent miał miejsce na dworcu kolejowym w Hamburgu, gdzie pijany Polak molestował 22-letnią kobietę. W kwietniu także w Hamburgu inną kobietę napastowało dwóch pijanych polskich obywateli. Gdy w jej obronie stanęli przechodnie, Polacy wyciągnęli ciesielskie młotki i rzucili się na nich. Hamburska policja wysłała aż 10 radiowozów, nietrzeźwych Polaków udało się zatrzymać, zanim komukolwiek stała się krzywda. To efekt króciutkiego przeglądu niemieckiej kroniki policyjnej. Koszmarne, prawda Jarek ?
- W kronikach europejskich policji jest też miejsce dla Polaków. Rok 2019 - nasz rodak gwałci i morduje w Sheffield młodą Brytyjkę. Znów Grecja, ale rok 2013 - Polak gwałci psa. Rok 2017 - kolejny Polak-zoofil, tym razem w Szwecji. Kopuluje ze skradzioną owcą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Petunia niezalogowany
20 września 2023r. o 6:48
To, co się w tej chwili ma miejsce w Polsce, to polityczny terror. Bojówki Ozdobowo-Rachoniowe wkrótce zjawią się na spotkaniach opozycji z butelkami benzyny w ręku. Z kastetami zamiast obrączek. Z pałkami i maczetami. Wybory po PISowsku. Zaś Policja staje się ZOMO i SB.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza