Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Pomoc pogorzelcom z Tomaszowa !!!!

~~Celestynowa Runianka niezalogowany
26 grudnia 2020r. o 21:02
~~Miodowy Suchodrzew napisał(a):
~~Celestynowa Runianka napisał(a):
~~Miodowy Suchodrzew napisał(a):
~~Celestynowa Runianka napisał(a):
~~Miodowy Suchodrzew napisał(a): Ogłaszasz na forum, że jedziesz tam jutro pomagać to co to jest jak nie popisówa. Uważaj na pupę (sic!)

Napisał ,że jedzie pomagać i bardzo dobrze a miał napisać jak ten dupek z pod Hamburga że prześle 200 euro jak będzie miał nr konta .?


Pisałeś, że się zamkniesz, to po co dalej strzępisz ryja. Jakoś nie widzę twojej anonimowej wpłaty 200 e. Zobaczymy na czym będzie polegać pomoc Horusa, któą się tak chwali na forum.

Czy do ciebie dziwny czlowiek usie nie dociera ,że to ty masz ryja .Znalazł się kontroler od wpłat,pokaż gdzie ja napisałem ,wpłacę 200 euro ?


Dla takiego żebraka jak ty to jest fortuna Ja zaoferuję o wiele większą pomoc a ty Robalu spadaj do szamba bo smrodzisz poważny temat ,bez odbioru .
Nie wpłacisz, bo to jest dużo pieniędzy. Nie strzęp ryja i się zamknij, bo szkoda czytać twoje wypociny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowa Runianka niezalogowany
26 grudnia 2020r. o 21:05
~~Celestynowa Runianka napisał(a):
~~Miodowy Suchodrzew napisał(a):
~~Celestynowa Runianka napisał(a):
~~Miodowy Suchodrzew napisał(a):
~~Celestynowa Runianka napisał(a):
~~Miodowy Suchodrzew napisał(a): Ogłaszasz na forum, że jedziesz tam jutro pomagać to co to jest jak nie popisówa. Uważaj na pupę (sic!)

Napisał ,że jedzie pomagać i bardzo dobrze a miał napisać jak ten dupek z pod Hamburga że prześle 200 euro jak będzie miał nr konta .?


Pisałeś, że się zamkniesz, to po co dalej strzępisz ryja. Jakoś nie widzę twojej anonimowej wpłaty 200 e. Zobaczymy na czym będzie polegać pomoc Horusa, któą się tak chwali na forum.

Czy do ciebie dziwny czlowiek usie nie dociera ,że to ty masz ryja .Znalazł się kontroler od wpłat,pokaż gdzie ja napisałem ,wpłacę 200 euro ?


Dla takiego żebraka jak ty to jest fortuna Ja zaoferuję o wiele większą pomoc a ty Robalu spadaj do szamba bo smrodzisz poważny temat ,bez odbioru .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Suchodrzew niezalogowany
26 grudnia 2020r. o 21:07
~~Celestynowa Runianka napisał(a): Dla takiego żebraka jak ty to jest fortuna Ja zaoferuję o wiele większą pomoc a ty Robalu spadaj do szamba bo smrodzisz poważny temat ,bez odbioru .
Nie wpłacisz, bo to jest dużo pieniędzy. Nie strzęp ryja i się zamknij, bo szkoda czytać twoje wypociny.


Widzisz anonimowy chamie, nawet sam sobie odpowiedziałeś. Ty oczywiście możesz się chwalić swoją pomocą i to jest ok. On się zadeklarował konkretnie a ty obiecujesz gruszki na wierzbie. A im potrzebna jest pomoc pieniężna, jak napisał ich sąsiad.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowy Cedr niezalogowany
26 grudnia 2020r. o 21:18
Pan Radny z Tomaszowa zaangażował się w zbiórkę pieniężną. Proponuję w poniedziałek nacisnąć Wójta Haniszewskiego. Może Gmina w czymś pomoże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowa Runianka niezalogowany
26 grudnia 2020r. o 21:19
~~Miodowy Suchodrzew napisał(a):
~~Celestynowa Runianka napisał(a): Dla takiego żebraka jak ty to jest fortuna Ja zaoferuję o wiele większą pomoc a ty Robalu spadaj do szamba bo smrodzisz poważny temat ,bez odbioru .
Nie wpłacisz, bo to jest dużo pieniędzy. Nie strzęp ryja i się zamknij, bo szkoda czytać twoje wypociny.


Widzisz anonimowy chamie, nawet sam sobie odpowiedziałeś. Ty oczywiście możesz się chwalić swoją pomocą i to jest ok. On się zadeklarował konkretnie a ty obiecujesz gruszki na wierzbie. A im potrzebna jest pomoc pieniężna, jak napisał ich sąsiad.
Debilu spuść powietrze bo ci to bezmózgowie pęknie ,takiego durnia jak ty to na 1000 lecia nie znajdzie .kończę bo pustym cepem nie zamierzam dyskutować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Suchodrzew niezalogowany
26 grudnia 2020r. o 21:21
Zamknij się i idź stąd, przylazłeś narobić fermentu i narobiłeś, możesz być z siebie zadowolony. Jutro się dowiemy jaką wielką pomoc okazałeś tym ludziom ty i Horus.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowa Runianka niezalogowany
26 grudnia 2020r. o 21:23
~~Pomarańczowy Cedr napisał(a): Pan Radny z Tomaszowa zaangażował się w zbiórkę pieniężną. Proponuję w poniedziałek nacisnąć Wójta Haniszewskiego. Może Gmina w czymś pomoże.

Bardzo dobrze a Gmina moim zdaniem ma obowiązek pomóc ,znając Wójta na pewno dużo pomoże .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 grudnia 2020r. o 21:24
wyprowadzę cię z błędu...

nigdy się nie dowiesz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza