Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Premier zapowiada poluzowanie obostrzeń
~Jasnoczerwony Jarząb niezalogowany
9 lutego 2021r. o 18:10
Dawno już pisałem że Komusze SYNY (Ty)muszą być wyszczepieni Sputnikiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 lutego 2021r. o 18:11
PIS-PO-PRL napisał(a): A u Niemców konsternacja. Seniorzy zaszczepieni dwoma dawkami szczepionki od Pfizera zachorowali... na covid :D

I zaś kwarantanna w domu spokojnej starości

Nie chce mi się szukać linku. Można wygooglować


Mi też się nie chce . Lucjanie i Przemo , proszę Was , nie dajcie się zaszczepić . Ciebie POeerelu nie muszę prosić :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Seledynowy Tojad niezalogowany
9 lutego 2021r. o 18:16
Mateuszek kłamczuszek ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 lutego 2021r. o 18:16
Qurde , miało być PEERELU nie POerelu .

Mea culpa :)

Wybacz :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
9 lutego 2021r. o 18:19
Co do sputnika
Jeszcze kilkanaście dni temu, nawet na TVNnie mówili, że szczepionka zapowiada się na całkiem niezłą. 90% skuteczności i inne takie. No że w sumie... fajna jest.

Dziś rana reportaż o tym, że Węgry dopuściły sputnika i będą nim szczepić ichnych obywateli... Nagle szczepionka fuj, bee i generalnie to nie jest fajna, a do tego pewnie są po niej powikłaniai na Węgrzech o tym nie informują.

Dziwna zmiana. Taka jakby "na zamówienie"

:D


Dopisane 09.02.2021r. o godz. 18:19:

Pannazdzieckiem napisał(a): Qurde , miało być PEERELU nie POerelu .


Noo... trochę się urażony poczułem :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 lutego 2021r. o 18:25
więcej wiary...:]

Sputnik uratuje świat...
więcej wiary bo wiesz ..ta potrafi nawet góry przenosić ...

fakt ...nie za bardzo wychodzi z tym złomem co to tam gdzieś w polu zlega ale ...

trzeba wierzyć ...:]

ja tam wierzę ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 lutego 2021r. o 18:48
Jak miałbym Cię przeprosić Peerelu ? Kawka przed śniadaniem w tęczowej atmosferze , czy wóda po ciężkim dniu pracy ?

Na marginesie odchodzę od piwa , brzuch za dużo mi urósł .

Tylko wóda :)

Czy znajdziecie tak transparentnego gościa jak ja, na bolcu ?

Szkoda , że nawet Winnicki taki nie jest :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
9 lutego 2021r. o 19:29
Pannazdzieckiem napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a): A u Niemców konsternacja. Seniorzy zaszczepieni dwoma dawkami szczepionki od Pfizera zachorowali... na covid :D

I zaś kwarantanna w domu spokojnej starości

Nie chce mi się szukać linku. Można wygooglować


Mi też się nie chce . Lucjanie i Przemo , proszę Was , nie dajcie się zaszczepić . Ciebie POeerelu nie muszę prosić :)



Witaj Piotrek , dawno Ciebie nie było na forum , myślałem że Twój " przyjaciel " załatwił darmowe wczasy .
Piotrek im więcej czytam co piszą wystraszeni tym bardziej wierzę w powodzenie szczepień , półprawdy i kłamstwa lub jak w Twoim przypadku teorie spiskowe .
PRL podaje informacje o szczepieniach sputnikiem na Węgrzech co jest całkowitą nieprawdą , ta szczepionka nie jest zatwierdzona i dopuszczona w krajach UE przez Europejską Agencję Leków .
Sprawdziłem o sytuacji podwójnie zaszczepionych w Niemczech , sprawa nie wyjaśniona , a zaszczepieni w ilości 14 osób mają odmianę brytyjską wirusa .
Według producenta skuteczność szczepionki wynosi ok 95% , antyszczepionkowcy to obecnie poszukiwacze sensacji .

Liczby zakażeń i zgonów z powodu Covid 19 spadają w RFN od kilku tygodni. Władze niemieckie są jednak bardzo zaniepokojone ostatnimi zakażeniami w domu opieki w Belm w regionie Osnabruecke, gdzie u 14 osób odkryto zakażenie brytyjskim wariantem B.1.1.7.. Ministra zdrowia Jensa Spahna zaniepokoił fakt, że chore osoby zostały już wcześniej zaszczepione dwiema dawkami szczepionek. Wszyscy zakażeni otrzymali drugie szczepienie szczepionką firmy Biontech/Pfizer 25 stycznia, a zakażenia wariantem B.1.1.7. wykryto pod koniec ubiegłego tygodnia.

 

Minister zdrowia chce wyjaśnienia tej sprawy. Spahn poinformował, że poprosił Instytut Roberta Kocha i Instytut Paula Ehrlicha o sprawdzenie przypadków z Belm. Spahn zauważył, że może być kilka wyjaśnień. Jedną z możliwości może być to, że pacjenci byli zakażeni koronawirusem wiele tygodni temu, ale infekcje pozostały niewykryte. Nie można jednak wykluczyć, że szczepienia nie zapobiegły zakażeniu, a jedynie złagodziły przebieg choroby. Można również przypuszczać, że musi upłynąć trochę czasu, zanim szczepienia zagwarantują pełną ochronę przed infekcją.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-02-09/niemcy-liczba-zakazen-spada-ale-sa-przypadki-infekcji-u-osob-zaszczepionych/

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.