Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Premier zapowiada poluzowanie obostrzeń
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 lutego 2021r. o 19:39
Lucjanie gdzieś na którejś komórze zapodział się Twój numer telefonu . Nie wiem gdzie , stary już jestem i zniedołężniały. Pamięć nie ta . Pyknij mi proszę sygnał na 698201967 . Oddzwonię :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
9 lutego 2021r. o 19:45
M21W2 napisał(a):


PRL podaje informacje o szczepieniach sputnikiem na Węgrzech co jest całkowitą nieprawdą , ta szczepionka nie jest zatwierdzona i dopuszczona w krajach UE przez Europejską Agencję Leków




LoL
Tyle mogę w temacie napisać.
Jakby Orban się przejmował zdaniem Europy.
Co więcej, Węgry dopuszczają również szczepionkę Chińską. Taki Zonk.
Bo jak stwierdził Orban, bardziej ufa naukowcom Chińskim, którzy jako pierwsi zaczęli walkę z wirusem.

Takie jaja :D


Dopisane 09.02.2021r. o godz. 19:45:

PIS-PO-PRL napisał(a):
M21W2 napisał(a):


PRL podaje informacje o szczepieniach sputnikiem na Węgrzech co jest całkowitą nieprawdą , ta szczepionka nie jest zatwierdzona i dopuszczona w krajach UE przez Europejską Agencję Leków




LoL
Tyle mogę w temacie napisać.

https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/210209503-Szczepionka-Sputnik-V-dopuszczona-do-uzytku-na-Wegrzech.html

Ale rzeczpospolita też pewnie kłamie :D
Jakby Orban się przejmował zdaniem Europy.
Co więcej, Węgry dopuszczają również szczepionkę Chińską. Taki Zonk.
Bo jak stwierdził Orban, bardziej ufa naukowcom Chińskim, którzy jako pierwsi zaczęli walkę z wirusem.

Takie jaja :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22639
#korniszon nieaktywny
9 lutego 2021r. o 20:05
[img=1612897163_5wvhqne.png]
[img=1612897375_nn3fvhi.jpg]
[img=1612897528_tplyfj9.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 lutego 2021r. o 20:20
Dziękuję Lucjanie za rozmowę :) Numer notuję na nowej komórze :)

Miłego wieczoru z Panią Marią :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 lutego 2021r. o 20:29
hahaha...
[img=1612898968_kzlfuk5.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
9 lutego 2021r. o 20:29

Panie PRL , Węgrzy wzięli udział w testowaniu rosyjskiej szczepionki .

W poniedziałek (28 grudnia) na Węgry dotarła pierwsza transza rosyjskich szczepionek – 6 tys. sztuk, o czym poinformował minister spraw zagranicznych Péter Szijjártó.

Szef kancelarii premiera Gergely Gulyás powiedział jednak na antenie stacji ATV, że rząd nie będzie składał kolejnych zamówień na szczepionkę rosyjskiej produkcji. Jak stwierdził, powodem są „niewystarczające moce produkcyjne” tego kraju.

„Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w testowaniu i rozwijaniu rosyjskiej szczepionki, ale zakup szczepionek na dużą skalę będzie odbywał się w ramach mechanizmu Unii Europejskiej albo bezpośrednio od Chin”, oświadczył.

https://www.euractiv.pl/section/grupa-wyszehradzka/news/koronawirus-pandemia-wegry-rosja-szczepionka-szczepienie-sputnikv/


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 lutego 2021r. o 20:34
korniszon napisał(a): [img=1612897163_5wvhqne.png][img=1612897375_nn3fvhi.jpg][img=1612897528_tplyfj9.jpg]


piękne...
:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
9 lutego 2021r. o 20:38
M21W2 napisał(a):
Panie PRL , Węgrzy wzięli udział w testowaniu rosyjskiej szczepionki .


No to się im od grudnia zmieniło.
Ja tam nie wiem. Może się Pan o nich martwi, może ruskim Pan nie ufa, ale oni sobie 2mln sztuk kupują.

To dla Pana problem? :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.