Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Premier zapowiada poluzowanie obostrzeń
22258
#Horus nieaktywny
9 lutego 2021r. o 20:39
:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Karagana niezalogowany
9 lutego 2021r. o 20:41
M21W2 napisał(a):
Panie PRL , Węgrzy wzięli udział w testowaniu rosyjskiej szczepionki .

W poniedziałek (28 grudnia) na Węgry dotarła pierwsza transza rosyjskich szczepionek – 6 tys. sztuk, o czym poinformował minister spraw zagranicznych Péter Szijjártó.

Szef kancelarii premiera Gergely Gulyás powiedział jednak na antenie stacji ATV, że rząd nie będzie składał kolejnych zamówień na szczepionkę rosyjskiej produkcji. Jak stwierdził, powodem są „niewystarczające moce produkcyjne” tego kraju.

„Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w testowaniu i rozwijaniu rosyjskiej szczepionki, ale zakup szczepionek na dużą skalę będzie odbywał się w ramach mechanizmu Unii Europejskiej albo bezpośrednio od Chin”, oświadczył.

https://www.euractiv.pl/section/grupa-wyszehradzka/news/koronawirus-pandemia-wegry-rosja-szczepionka-szczepienie-sputnikv/


No właśnie- " w testowaniu"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Karagana niezalogowany
9 lutego 2021r. o 20:50
M21W2 napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a): A u Niemców konsternacja. Seniorzy zaszczepieni dwoma dawkami szczepionki od Pfizera zachorowali... na covid :D

I zaś kwarantanna w domu spokojnej starości

Nie chce mi się szukać linku. Można wygooglować


Mi też się nie chce . Lucjanie i Przemo , proszę Was , nie dajcie się zaszczepić . Ciebie POeerelu nie muszę prosić :)



Witaj Piotrek , dawno Ciebie nie było na forum , myślałem że Twój " przyjaciel " załatwił darmowe wczasy .
Piotrek im więcej czytam co piszą wystraszeni tym bardziej wierzę w powodzenie szczepień , półprawdy i kłamstwa lub jak w Twoim przypadku teorie spiskowe .
PRL podaje informacje o szczepieniach sputnikiem na Węgrzech co jest całkowitą nieprawdą , ta szczepionka nie jest zatwierdzona i dopuszczona w krajach UE przez Europejską Agencję Leków .
Sprawdziłem o sytuacji podwójnie zaszczepionych w Niemczech , sprawa nie wyjaśniona , a zaszczepieni w ilości 14 osób mają odmianę brytyjską wirusa .
Według producenta skuteczność szczepionki wynosi ok 95% , antyszczepionkowcy to obecnie poszukiwacze sensacji .

Liczby zakażeń i zgonów z powodu Covid 19 spadają w RFN od kilku tygodni. Władze niemieckie są jednak bardzo zaniepokojone ostatnimi zakażeniami w domu opieki w Belm w regionie Osnabruecke, gdzie u 14 osób odkryto zakażenie brytyjskim wariantem B.1.1.7.. Ministra zdrowia Jensa Spahna zaniepokoił fakt, że chore osoby zostały już wcześniej zaszczepione dwiema dawkami szczepionek. Wszyscy zakażeni otrzymali drugie szczepienie szczepionką firmy Biontech/Pfizer 25 stycznia, a zakażenia wariantem B.1.1.7. wykryto pod koniec ubiegłego tygodnia.

 

Minister zdrowia chce wyjaśnienia tej sprawy. Spahn poinformował, że poprosił Instytut Roberta Kocha i Instytut Paula Ehrlicha o sprawdzenie przypadków z Belm. Spahn zauważył, że może być kilka wyjaśnień. Jedną z możliwości może być to, że pacjenci byli zakażeni koronawirusem wiele tygodni temu, ale infekcje pozostały niewykryte. Nie można jednak wykluczyć, że szczepienia nie zapobiegły zakażeniu, a jedynie złagodziły przebieg choroby. Można również przypuszczać, że musi upłynąć trochę czasu, zanim szczepienia zagwarantują pełną ochronę przed infekcją.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-02-09/niemcy-liczba-zakazen-spada-ale-sa-przypadki-infekcji-u-osob-zaszczepionych/

Robert Koch przewraca się w grobie. Czytaj "4 postulaty Roberta Kocha". I pomyśleć,że kilka lat otwierałem szampana gdy wygrywał Pis...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
9 lutego 2021r. o 20:53
PIS-PO-PRL napisał(a):
M21W2 napisał(a):
Panie PRL , Węgrzy wzięli udział w testowaniu rosyjskiej szczepionki .


No to się im od grudnia zmieniło.
Ja tam nie wiem. Może się Pan o nich martwi, może ruskim Pan nie ufa, ale oni sobie 2mln sztuk kupują.

To dla Pana problem? :D


Napisałem że Węgrzy nie szczepią się sputnikiem , fakt teraz kiedy UE zawaliła sprawę z zamówieniami trzy kraje Niemcy , Polska i Węgrzy rozpatrują zakup szczepionek na własną rękę .
Polski rząd zapewnia że u nas nie będzie szczepionki rosyjskiej .

Węgierskie władze niedawno przyznały ograniczone pozwolenie na dopuszczenie do obrotu zarówno rosyjskiemu Sputnikowi V, jak i chińskiemu Sinopharm.

Jednak izba Węgierskiej Izby Lekarskiej stwierdziła we wtorek (2 lutego), że nie może „z czystym sumieniem” zalecać stosowania rosyjskich i chińskich szczepionek bez uprzedniego upublicznienia odpowiedniej dokumentacji.

Węgierski Narodowy Instytut Farmacji oraz Żywności i Zdrowia (OGYÉI) odpowiedział w czwartek (4 lutego), że wkrótce upubliczni charakterystykę obu produktów.

Panie PRL ja traktuję Pańskie wpisy jako głos w dyskusji , jak znam inne informacje to pisze , tyle i tylko tyle .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22639
#korniszon nieaktywny
9 lutego 2021r. o 20:55
[img=1612900503_xqpqzpe.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 lutego 2021r. o 21:06
:]

no widzisz?

i zapier...ją... :]
ale niedługo kolejne ''zaćmienie'' i nawet na michę ryżu nie zarobią ...
a wtedy?

puk-puk...
-kto tam?
-otwierać -gesta...komornik...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
9 lutego 2021r. o 21:22
M21W2 napisał(a): produktów.
Panie PRL ja traktuję Pańskie wpisy jako głos w dyskusji , jak znam inne informacje to pisze , tyle i tylko tyle .


Taa tyle i tylko tyle... albo aż tyle.
Najpierw zarzucić kłamstwo, a potem tylnymi drzwiami wychodzić :D

Upublicznią co trzeba (o ile już tego nie zrobili) i zaczną sobie szczepić kogo będą chcieli. No chyba że zamówili 2mln sztuk na wiwat. Kto bogatemu zabroni. A Pan jak będzie chciał, to dalej będzie mógł pisać, że to nieprawda. Że boje się igieł i pewnie w płaskostopie wierze, czy tam płaską ziemie. Wsio ryba.

Tyle i tylko tyle :D





PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 lutego 2021r. o 21:37
PIS-PO-PRL napisał(a):
M21W2 napisał(a): produktów.
Panie PRL ja traktuję Pańskie wpisy jako głos w dyskusji , jak znam inne informacje to pisze , tyle i tylko tyle .


Taa tyle i tylko tyle... albo aż tyle.
Najpierw zarzucić kłamstwo, a potem tylnymi drzwiami wychodzić :D

Tyle i tylko tyle :D



normalne...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza