Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Antylewicowi antyszczepionkowcy?
~Ochrowa Skalnica niezalogowany
12 marca 2021r. o 10:21
Lokalnych dziwny czlowiek ów? Redakcja mowy nienawiści używa? A taka lewicowa, tolerancyjna i miłująca wszystkich! I automatyczna cen.zu.ra nie zmieniła takiego brzydkiego słowa?
Przy okazji może wytłumaczę redakcji, że ten plakat też jest wyborczy. To, że nie ma oficjalnej kampanii nie oznacza, że nie można się reklamować pod każdym pretekstem.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Trzmielina niezalogowany
12 marca 2021r. o 10:26
Lokalnych kre.ty.nów redakcja napisała. A sama innych ce.zu.ruje, ile wlezie. Taka lewicowa tolerancja :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Śnieżnobiały Żółwik niezalogowany
12 marca 2021r. o 11:06
Bolec.info to dno... Po co ja tu wchodze.. Chyba tylko z przyzwyczajenia bo na pewno nie po rzetelne info. Trzeba zmienić przyzwyczajenia.. Bez żalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Karagana niezalogowany
12 marca 2021r. o 11:07
Dla mnie każdy kto reklamuje szczepionki na tą plandemię jest posłańcem diabła. Z resztą na stronie Ministerstwa Zdrowia jest napisane,że osoby znane (politycy,aktory,gwiazdy estrady) nie powinny reklamować lekarstw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
12 marca 2021r. o 11:19
Polska pod rządami PIS jest potęgą światową plasuje się na Piątym miejscu na świecie za takimi Krajami jak USA ,Brazylia ,Meksyk ,Rosja szkoda tylko że w niechlubnej statystyce umieralności .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Karagana niezalogowany
12 marca 2021r. o 11:32
~Śnieżnobiały Żółwik napisał(a): Bolec.info to dno... Po co ja tu wchodze.. Chyba tylko z przyzwyczajenia bo na pewno nie po rzetelne info. Trzeba zmienić przyzwyczajenia.. Bez żalu.
Często nie zgadzam się z poglądami bolca,ale chętnie tu wchodzę,bo cenzury nie zauważyłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Śnieżnobiały Żółwik niezalogowany
12 marca 2021r. o 11:56
~~Krwistoczerwona Karagana, Ty tak poważnie? Mnie wiele razy kasowali i wielu innych też. To niemoderacja? I nie była mowa nienawiści :))) A może jesteś od nich?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Śnieżnobiały Żółwik niezalogowany
12 marca 2021r. o 11:58
Cenzura powinno być
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza