Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radny Grzegorz Przybylski (KO) o wyborach: potrzebujemy Waszego wsparcia
~~Janusz niezalogowany
1 godz. 24 min. temu
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): 1942 rok , Stalin, ani kroku w tył . 2025 rok , Tusk, ani kroku w tył. Słowa Tuska to zapowiedź brudniejszej kampanii niż przed pierwszą turą .

Przecież to ty i twoi kolesie taką prowadzicie. Przecież to twoi kolesie solidaruchowe od lat mieszacie w polityce dzieląc Polaków . Tak jak ty tu swoimi obraźliwymi komentarzami dzielisz forumowiczów. A więc niczym się od nich nie różnisz bo ani za grosz kultury w tobie tak jak wśród twoich partyjnych towarzyszy.
Wyżucasz z siebie słowa, ,słowa , słowa. A tak na marginesie, do jakiej partii mnie napisałeś???.


Lucek , starość i Alzheimer ciebie nie tłumaczą ,piszesz jak niedorozwój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwony Orlik niezalogowany
1 godz. 22 min. temu
Janusz może więcej bo się uczy od mądrzejszych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Nawłoć niezalogowany
1 godz. 6 min. temu
Gratuluję wspaniałego syna Panie Cezary
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
48 min. temu
~~Janusz napisał(a): Lucek , starość i Alzheimer ciebie nie tłumaczą ,piszesz jak niedorozwój.


Nie pyskuj , " rozwoju " .



Dopisane 19.05.2025r. o godz. 16:19:

"Co media ukrywają przed bolesławianami? "
" Zielony Ład – Ty zapłacisz

Zielony Ład to nie jest tylko polityczna deklaracja ochrony środowiska. To konkretne przepisy, które oznaczają koniec kopalń, droższą energię, ograniczenia w rolnictwie, a w konsekwencji – wyższe ceny żywności. To obowiązkowe audyty energetyczne, ocieplanie budynków, wymiana okien, kotłów i źródeł ciepła – nie tylko w domach, ale również w blokach. To również coraz wyższe opłaty za samochody spalinowe i presja, by przesiąść się na drogie auta elektryczne, których wielu mieszkańców po prostu nie będzie mogło sobie pozwolić kupić.

To nie są przepisy, które mogą nas ominąć – to proces już zaplanowany, którego wdrożenie wymaga tylko jednego elementu: PREZYDENTA , KTÓRY NIE ZAWETUJE NIEKORZYSTNYCH USTAW . Polska ma się stać klientem przede wszystkim niemieckiej technologii. "

Chcesz tego , głosuj na Trzaskowskiego , zrzuciliśmy " kajdanki " moskiewskie założą nam berlińskie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
35 min. temu
Ty małorolny nie podskakuj bo to twój wieśniak i koleś Wojciechowski tak reklamował ten ,,ład''
Nawet teledyski o tym kręcił.
Więc co tu oszołomie kwiczysz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
32 min. temu
Lucek jak to jest że w faterlandzie twojego braciszka Trzaskowski wygrał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 min. temu
P. Przybylskiemu i środowisku, które reprezentuje, mam tylko jedno do powiedzenia.

WON!!!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
4 min. temu
~~ napisał(a): Lucek jak to jest że w faterlandzie twojego braciszka Trzaskowski wygrał?

Wygrał też w Rosji Putina i Białorusi Łuksszenki .


Dopisane 19.05.2025r. o godz. 17:04:

Trzaskowski wygrał w I turze... ale w więzieniach i aresztach. "I kto tu jest kandydatem półświatka, złodziei i gangsterów ?"Trzaskowski wygrał w Zakładzie Karnym Warszawa – Białołęka. Zdobył on 32,3 proc. głosów, a Karol Nawrocki 18,5 proc. Jeszcze większe zwycięstwo Trzaskowski odniósł w Zakładzie Karnym we Wronkach zdobywając aż 79,1 proc. głosów. Karol Nawrocki otrzymał jednie 3,9 proc. W Zakładzie Karnym w Iławie głos na Trzaskowskiego oddało 65,5 proc. głosujących, a na Nawrockiego jedynie 8,4 proc. W areszcie w Świdnicy Trzaskowski zgarnął 67,3 proc. głosów, a Nawrocki jedynie 6,4 proc. Z kolei w areszcie w Lublinie na Trzaskowskiego zagłosowało 59,3 proc. uprawnionych do głosowania. Na Karola Nawrockiego zagłosowało 9,6 proc. Jeszcze większą przewagę Trzaskowski miał w łódzkim areszcie, gdzie zagłosowało na niego 72,1 proc. uprawnionych do głosowania, a na Nawrockiego jedynie 2,8 proc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA BAU zaprasza