Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Antylewicowi antyszczepionkowcy?
~~Szarobrązowa Dynia niezalogowany
12 marca 2021r. o 12:07
~Śnieżnobiały Żółwik napisał(a): Cenzura powinno być


ŻÓŁWIK! Jak to zrobiłeś, że ci niecenzuralne słowo przeszło? Jesteś super adminem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Karagana niezalogowany
12 marca 2021r. o 12:28
~Śnieżnobiały Żółwik napisał(a): ~~Krwistoczerwona Karagana, Ty tak poważnie? Mnie wiele razy kasowali i wielu innych też. To niemoderacja? I nie była mowa nienawiści :))) A może jesteś od nich?
Nie wiem co napisać skoro mam udowadniać,że nie jestem wielbłądem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarozielona Pietruszka niezalogowany
12 marca 2021r. o 14:57
Takich antyszczepionkowców wkrótce będzie coraz więcej ... na cmentarzu !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Wrotycz niezalogowany
12 marca 2021r. o 15:07
A może szczepionkowo-covidowa redakcja zapyta się, dlaczego posłowie są na zdjęciu bez maseczek? To skandal! Czyż by nie popierali noszenia maseczek?
Tu , na bolcu, jakaś reklama paneli fotowoltaicznych mi się wyświetla i na niej facet jest w maseczce. Tak trzymać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rezedowa Cynia niezalogowany
12 marca 2021r. o 15:56
Lempartowa namawiała do niszczenia kościołów, bo jak twierdzi, trzeba robić to co się czuje. Ktos widocznie posłuchał jej słów, zrobił to co czuł. A na bolcu-stolcu, ścisk d..y bo ktoś krytykuje, w taki sposób lewice. Gdzie zrozumienie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowa Miesiącznica niezalogowany
12 marca 2021r. o 15:59
~~Lawendowoniebieski Wrotycz napisał(a): A może szczepionkowo-covidowa redakcja zapyta się, dlaczego posłowie są na zdjęciu bez maseczek? To skandal! Czyż by nie popierali noszenia maseczek?
Tu , na bolcu, jakaś reklama paneli fotowoltaicznych mi się wyświetla i na niej facet jest w maseczce. Tak trzymać!



To tobie lepiej pasuje niż walka z pandemią ? .

Kolejny dzień mamy też niepokojąco wysoką liczbę ofiar śmiertelnych: 10 marca - 398 osób, 11 marca - 375 osób i 12 marca - 351.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszary Ostrokrzew niezalogowany
12 marca 2021r. o 16:28
~~Niebieskofioletowa Miesiącznica napisał(a):
~~Lawendowoniebieski Wrotycz napisał(a): A może szczepionkowo-covidowa redakcja zapyta się, dlaczego posłowie są na zdjęciu bez maseczek? To skandal! Czyż by nie popierali noszenia maseczek?
Tu , na bolcu, jakaś reklama paneli fotowoltaicznych mi się wyświetla i na niej facet jest w maseczce. Tak trzymać!



To tobie lepiej pasuje niż walka z pandemią ? .

Kolejny dzień mamy też niepokojąco wysoką liczbę ofiar śmiertelnych: 10 marca - 398 osób, 11 marca - 375 osób i 12 marca - 351.


Niesamowite! No ale jak pogodzić ze sobą fakty? Otóż według rządu pandemia zbrodniczego koronawirusa narasta od paru tygodni. A według oficjalnych danych GUS dostępnych tutaj https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/zgony-wedlug-tygodni,39,2.html
w roku 2021 z tygodnia na tydzień maleje liczba zgonów. Czyli im większa pandemia, tym mniej zgonów? Może Simona i Horbana zapytać? Nawet wiem, co te mądrale powiedzą, ale się znowu rozminą z faktami.

Proponuję każdemu włączyć samodzielne myślenie, bo bezkrytyczne łykanie wiadomości mocno szkodzi. Szkoda, że tak mało jest samodzielnie myślących przy tak łatwym dostępie do danych :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rubinowa Serduszka niezalogowany
12 marca 2021r. o 19:34
~~Białoszary Ostrokrzew napisał(a):
~~Niebieskofioletowa Miesiącznica napisał(a):
~~Lawendowoniebieski Wrotycz napisał(a): A może szczepionkowo-covidowa redakcja zapyta się, dlaczego posłowie są na zdjęciu bez maseczek? To skandal! Czyż by nie popierali noszenia maseczek?
Tu , na bolcu, jakaś reklama paneli fotowoltaicznych mi się wyświetla i na niej facet jest w maseczce. Tak trzymać!



To tobie lepiej pasuje niż walka z pandemią ? .

Kolejny dzień mamy też niepokojąco wysoką liczbę ofiar śmiertelnych: 10 marca - 398 osób, 11 marca - 375 osób i 12 marca - 351.


Niesamowite! No ale jak pogodzić ze sobą fakty? Otóż według rządu pandemia zbrodniczego koronawirusa narasta od paru tygodni. A według oficjalnych danych GUS dostępnych tutaj https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/zgony-wedlug-tygodni,39,2.html
w roku 2021 z tygodnia na tydzień maleje liczba zgonów. Czyli im większa pandemia, tym mniej zgonów? Może Simona i Horbana zapytać? Nawet wiem, co te mądrale powiedzą, ale się znowu rozminą z faktami.

Proponuję każdemu włączyć samodzielne myślenie, bo bezkrytyczne łykanie wiadomości mocno szkodzi. Szkoda, że tak mało jest samodzielnie myślących przy tak łatwym dostępie do danych :(



Masz rację - włącz myślenie .

W styczniu tego roku zmarło o jedną trzecią więcej Polaków niż w styczniu 2020 roku - 48,6 tys. Prawie jedną piątą stanowiły zgony na COVID-19. Największy odsetek takich zgonów - około 25 proc.


W,lutym tego roku w Polce zmarło 39 701 osób. To 12 proc. więcej niż w lutym ubiegłego roku, ale mniej niż w styczniu bieżącego roku. Spośród wszystkich lutowych zgonów 16,5 proc. dotyczyło chorych z COVID-19. To także mniejszy odsetek niż w styczniu (wtedy była to jedna piąta). Wygląda na to, że trzecia fala pandemii, która rozpoczęła się w lutym, nie przełożyła się jeszcze w tym miesiącu na znaczący wzrost śmiertelności.

Spadek owszem jest ale tylko w stosunku do listopada i grudnia ubiegłego roku gdy padały rekordy zakażeń i zgonów największe od 1945 r







Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.