Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Osiemnaście nowych zakażeń w powiecie
22258
#Horus nieaktywny
16 marca 2021r. o 19:22
wina respiratora...
nawet tu na forum pisali że podłączenie respiratora to wyrok śmierci...

pieprzona chińska tandeta...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
16 marca 2021r. o 19:32
Horus napisał(a): nie świruj o jakiejś ''manipulacji''
to fragment z twojego posta ...

myślisz że będę cytował całe te twoje propagandowe pienia? 'D




Nigdy nie napiszę że manipulujesz jak zacytujesz całość , wiesz co to są zdania wyrwane z kontekstu .
Nie rżnij głupa tak to zmanipulowałeś że ,

M21W2 napisał(a):

~~Ochrowa Skalnica napisał(a):

Fakt że niektórzy się ośmieszają...

Sprytnie , fragment mojej wypowiedzi użyłeś przeciwko mnie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwony Winorośl niezalogowany
16 marca 2021r. o 19:37
Horus napisał(a): wina respiratora...
nawet tu na forum pisali że podłączenie respiratora to wyrok śmierci...

pieprzona chińska tandeta...;)
Pisałem już, że jestem przeciwnikiem szczepień, szczególnie czymś co nie do końca zbadano. Ale nie lekceważmy tego . Jak widzę zatłoczone Krupówki, cyrki pseudokibiców przed stadionami to co można pomyśleć o tym narodzie? Przecież dzięki takiej nie zdyscyplinowanej dziczy cierpią inni chorujący na inne choroby. Żarty są oczywiście zdrowe . Niekiedy odnoszę wrażenie że większość naszego społeczeństwa już przechorowała. Dlaczego? Bo jednym z powikłań po covidzie jest tzw. mgła mózgowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 marca 2021r. o 19:54
~~Ognistoczerwony Winorośl napisał(a):
Horus napisał(a): wina respiratora...
nawet tu na forum pisali że podłączenie respiratora to wyrok śmierci...

pieprzona chińska tandeta...;)
Pisałem już, że jestem przeciwnikiem szczepień, szczególnie czymś co nie do końca zbadano. Ale nie lekceważmy tego . Jak widzę zatłoczone Krupówki, cyrki pseudokibiców przed stadionami to co można pomyśleć o tym narodzie? Przecież dzięki takiej nie zdyscyplinowanej dziczy cierpią inni chorujący na inne choroby. Żarty są oczywiście zdrowe . Niekiedy odnoszę wrażenie że większość naszego społeczeństwa już przechorowała. Dlaczego? Bo jednym z powikłań po covidzie jest tzw. mgła mózgowa.


nie ,nie ...
nie zrozum mnie źle ...ja wiem że sam dobrowolnie się nie zaszczepię żadnym świństwem
ale i nie lekceważę pewnego problemu ...myślę jednak że mimo wszystko rozdmuchanego ...

bardziej wkurza mnie to co do tej pory obserwowałem kiedy zwykłego ''polaczka'' karano a jednocześnie ''wierchuszka'' śmigała sobie na ''kanary'' czy z synkami na stoki...

przykład?
emilewicz i sam duda...
Krupówki to nieodpowiedzialność ludzka ale to co teraz po fakcie robi nie(rząd) to wręcz rozpacz dla wielu branż a co za tym idzie zwykłych ludzi...

zachowuję pewien ''reżim'' ale nie mogę mieć żadnych gwarancji że jutro czy za tydzień i mnie może coś dopaść...

dzisiaj grypa = covid...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Karagana niezalogowany
16 marca 2021r. o 20:38
~~Ognistoczerwony Winorośl napisał(a):
qwax_ napisał(a):
~~Ognistoczerwony Winorośl napisał(a): Ty naprawdę nie widzisz co się dzieje? Osobiście też jestem przeciwnikiem szczepień ale przestań pieprzyć że pandemię wymyślono i nie jest groźna.

Czyli jest groźna? Bo ja chciałem okno otworzyć, ale teraz to już nie wiem ;)
Córka z zięciem są lekarzami w szpitalu wojewódzkim na pomorzu. Dwa dni temu przywieziono im takiego fetniaka jak ty. Na pierwszy rzut oka czuł się nawet nie tak źle, ale jak mu sprawdzili natlenienie krwi to już wiedzieli o co chodzi. Po trzech godzinach zaczął się dusić po 6-ciu stracił przytomność. Do 24-godzin zmarł. Miał 28 lat. A co do okna to otwieraj to jest wskazane. Tylko nie rób z siebie idioty.
A jakby tak oglądać ciągle ofiary wypadków samochodowych.....Dodam tylko,że w ciągu najbliższych 100 lat umrze 7 miliardów ludzi ,niezależnie od tego co zrobimy....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 marca 2021r. o 20:49
100 lat?


co pięć sekund rodzi się 20 dzieciaków ale i co pięć sekund rodzi się dziecko z różnymi ułomnościami...
również co pięć sekund umiera dziewięcioro ludzi
i o ile pamiętam pewną tabelę to co pięć sekund umiera jedno dziecko z głodu...

więc pieprzenie o postępie cywilizacyjnym to tylko zwykłe pieprzenie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoszara Celozja niezalogowany
16 marca 2021r. o 20:53
"23,5 proc. wyniósł w Polsce odsetek nadmiarowych zgonów w czasie pandemii w porównaniu z latami 2016-2019 - wynika z danych Eurostatu.

To najwięcej w krajach Unii Europejskiej."

Gdzie jest Szumowski, ja się pytam?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
16 marca 2021r. o 21:20
~~Ognistoczerwony Winorośl napisał(a):
qwax_ napisał(a):
~~Ognistoczerwony Winorośl napisał(a): Ty naprawdę nie widzisz co się dzieje? Osobiście też jestem przeciwnikiem szczepień ale przestań pieprzyć że pandemię wymyślono i nie jest groźna.

Czyli jest groźna? Bo ja chciałem okno otworzyć, ale teraz to już nie wiem ;)
Córka z zięciem są lekarzami w szpitalu wojewódzkim na pomorzu. Dwa dni temu przywieziono im takiego fetniaka jak ty. Na pierwszy rzut oka czuł się nawet nie tak źle, ale jak mu sprawdzili natlenienie krwi to już wiedzieli o co chodzi. Po trzech godzinach zaczął się dusić po 6-ciu stracił przytomność. Do 24-godzin zmarł. Miał 28 lat. A co do okna to otwieraj to jest wskazane. Tylko nie rób z siebie idioty.

Ten lekarz też robił z siebie idiotę, czy poległ w słusznej sprawie? ;)[img=1615925670_osper5t.jpg]
[img=1615925884_fmz5khz.jpg]

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.