Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odszedł Sylwester Materna
~Bordowa Smagliczka niezalogowany
30 kwietnia 2021r. o 12:37
Mój ojciec był jego uczniem i często go wspominał. Nietuzinkowa postać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowa Portulaka niezalogowany
30 kwietnia 2021r. o 12:58
Smutek.Bardzo dobry nauczyciel. Mój wychowawca, przez 5 lat..

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków. Amen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Barwinkowa Acidantera niezalogowany
30 kwietnia 2021r. o 15:21
Super wykładowca , lubiany szanowany i uczył tego co trzeba a nie opowiadał glupot . Mial dobry kontakt z kazdym pokoleniem i nie uzyeał słów „ za krec isty„ i podobnych zwrotów . Spoczywaj w pokoju .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Wrotycz niezalogowany
30 kwietnia 2021r. o 16:31
Bardzo dobry nauczyciel i wychowawca,wicedyrektor w cieniu Ostena.Spoczywaj w pokoju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielona Miechunka niezalogowany
30 kwietnia 2021r. o 18:12
~~Ceglastoróżowa Portulaka napisał(a): Smutek.Bardzo dobry nauczyciel. Mój wychowawca, przez 5 lat..

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków. Amen.

Doooooooooooobryyyyyyyyyyyyyy jezuuuuuuuuuuuu a nasz panie daj mu wieczneeeeeeeeeee spoczywanieeeeeeeeeeeeeee.
ament.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarna Skimia niezalogowany
30 kwietnia 2021r. o 21:58
Był moim wychowawcą 1980-1985. Świetnie uczył rysunku technicznego i mechaniki. Zawsze dobrze go wspominałem.

Spoczywaj w spokoju Panie profesorze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowy Ostrokrzew niezalogowany
2 maja 2021r. o 19:20
Śp. Sylwester Materna był dyrektorem całego Zespołu Szkół Górniczych, nie tylko Technikum.
Przyjmował mnie do pracy.
Człowiek jakich mało: konkretny,specjalista w swojej dziedzinie, sympatyczny, o inteligentnym dowcipie,z dużym poczuciem humoru, zawsze pogodny, kulturalny.
Wspominam Go z wielkim szacunkiem. R. I. P.

Czesława Knafel
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowa Przylaszczka niezalogowany
3 maja 2021r. o 12:10
Byl dyrektorem ZDZtu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.