Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
To, co widzieliśmy w Boże Ciało wieczorem na bolesławieckim rynku zaskoczyło nas
~~Mlecz zwyczajny niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 5:57
emem napisał(a): Mnie bardziej zaskoczyło ile osób siedzi przed komputerami/komórkami i komentuje ;-)

Wiem, sądziłeś, że komentarzy będzie więcej, a tu lipa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowa Aksamitka niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 7:19
~~Mlecz zwyczajny napisał(a):
Ktoś napisał: emem napisał(a): Mnie bardziej zaskoczyło ile osób siedzi przed komputerami/komórkami i komentuje ;-)

Wiem, sądziłeś, że komentarzy będzie więcej, a tu lipa...
A kogo obchodzą degustatorzy chmielu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 7:20
Brawo boleslawianie tak trzymac. Rynek wieczorem jest piekny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworudy Zawilec niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 7:50
emem napisał(a): Mnie bardziej zaskoczyło ile osób siedzi przed komputerami/komórkami i komentuje ;-)

I co jeszcze Cię zaskakuje? Że rano słońce wstaje czy w zimie jest zimno? Tak głupie komentarze od admina i w ogóle komentarze od admina bardziej zaskakują... Każdy robi co chce ale ty jako lewak chciałbyś mieć możliwość sterować ludźmi i nakazywac co kto ma robić. Dno i metr...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 8:26
Rok temu w Boże Ciało wieczorem na rynku nikogo nie było, coś się zmieniło prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
4 czerwca 2021r. o 8:37
emem napisał(a): Mnie bardziej zaskoczyło ile osób siedzi przed komputerami/komórkami i komentuje ;-)

Raczej nie powinno Cię zaskoczyć - głupi tytuł to i głupie komentarze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny Kosaciec niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 9:03
~~Płoworudy Zawilec napisał(a):
Ktoś napisał: emem napisał(a): Mnie bardziej zaskoczyło ile osób siedzi przed komputerami/komórkami i komentuje ;-)

I co jeszcze Cię zaskakuje? Że rano słońce wstaje czy w zimie jest zimno? Tak głupie komentarze od admina i w ogóle komentarze od admina bardziej zaskakują... Każdy robi co chce ale ty jako lewak chciałbyś mieć możliwość sterować ludźmi i nakazywac co kto ma robić. Dno i metr...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
4 czerwca 2021r. o 9:31
Spacerem przez Prusa , Rynek, do Asnyka przechodziłem około 22,30 , piękna pogoda przy fontannie rodziny z dziećmi wesoło , pod parasolami wokół rynku Bolesławianie z zadowoleniem i uciechą popijali napoje ,
a cóż w tym złego jeżeli obostrzenia i powrót do normalności poprzez spadającą zachorowalność są luzowane??
nie wspomniał pan redaktor o procesji która przeszła z placu Zamkowego ,Kubika,Wybickiego,Opitza i Komuny Paryskiej i kończąc się na placu Zamkowym ??
Uczestników szacunkowo 200-300 osób ramię w ramię.
Niezrozumiałe jest cóż pan chce osiągnąć tym wpisem.
Większość zaszczepiona????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza