Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
To, co widzieliśmy w Boże Ciało wieczorem na bolesławieckim rynku zaskoczyło nas
~~Szarobury Bodziszek niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 9:34
Ten fetor przepalonego rzepakowca jest epicki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MM niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 9:53
Bardzo posłuszni. Padła komenda na ogródki wyjdź i wyszli, tresuja was jak psy.
Jak padnie komenda za kilka miesięcy za ojczyznę (której już nie ma) walcz to tez śmiało pójdziecie?
Cieszcie się niewolnicy ostatnimi dobrymi gestami waszych panów, czas jest bliski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nard posuszny niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 11:03
Od września znów wszystko będzie pozamykane, dostaliście 3 miesiące laby, a potem znów pod kaganiec, także nie przyzwyczajać się za bardzo :-)))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda Iglica niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 17:14
~~nard posuszny napisał(a): Od września znów wszystko będzie pozamykane, dostaliście 3 miesiące laby, a potem znów pod kaganiec, także nie przyzwyczajać się za bardzo :-)))))

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~racja niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 18:54
~~nard posuszny napisał(a): Od września znów wszystko będzie pozamykane, dostaliście 3 miesiące laby, a potem znów pod kaganiec, także nie przyzwyczajać się za bardzo :-)))))
buhhhaha-dobre to
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ciekawe niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 19:00
Jurko61 napisał(a): Spacerem przez Prusa , Rynek, do Asnyka przechodziłem około 22,30 , piękna pogoda przy fontannie rodziny z dziećmi wesoło , pod parasolami wokół rynku Bolesławianie z zadowoleniem i uciechą popijali napoje ,
a cóż w tym złego jeżeli obostrzenia i powrót do normalności poprzez spadającą zachorowalność są luzowane??
nie wspomniał pan redaktor o procesji która przeszła z placu Zamkowego ,Kubika,Wybickiego,Opitza i Komuny Paryskiej i kończąc się na placu Zamkowym ??
Uczestników szacunkowo 200-300 osób ramię w ramię.
Niezrozumiałe jest cóż pan chce osiągnąć tym wpisem.
Większość zaszczepiona????
przy fonntannie o 22.30 siedziały rodziny z dziecmi....?-z tego co wiem to dzieci powinni juz spac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądzi Dziewięćsił niezalogowany
5 czerwca 2021r. o 2:14
Ja wboze ciało pracowałam nie miałam wolego czasu harowalam jak wol
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Noklkam niezalogowany
5 czerwca 2021r. o 8:20
Nie wiem co i kogo ma zaskoczyć. Jest ciepło i czymś naturalnym jest, że mieszkańcy chcą wyjść ze swoich czterech ścian i miło spędzić czas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza